آقای شهردار بالاخره آفتابی شد!
آقای شهردار بالاخره آفتابی شد!
خزر: در همین راستا، رییس و یک عضو شورای این شهر کوچک برای صحبت با بومیان محلی به جمع آنان می روند که به نظر گفتگوهای فی مابین چندان مسالمت آمیز پیش نمی رود و این دو با خوردن کتک مفصلی از بومیان محلی، بدرقه می شوند! 

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از یک شهر کوچک در یکی از استان ها، حکایت از بروز اتفاقی عجیب دارد. گویا شهرداری این شهر به منظور احداث یک پارک تفریحی، در نظر داشته تا مسیر ورودی به یکی از جاذبه های گردشگری منطقه را مسدود کند. این در حالی بود که مردم محلی به علت وابستگی شغلی و اقتصادی به این مسیر، مخالف بسته شدن آن بوده اند.

 در همین راستا، رییس و یک عضو شورای این شهر کوچک برای صحبت با بومیان محلی به جمع آنان می روند که به نظر گفتگوهای فی مابین چندان مسالمت آمیز پیش نمی رود و این دو با خوردن کتک مفصلی از بومیان محلی، بدرقه می شوند! 

شهردار غیربومی هم که گویا تاکنون آشنایی چندانی با خلق و خوی مردم منطقه نداشته، پس از اطلاع از ضرب و شتم رییس و عضو شورا، از ترس دچار شدن به سرنوشتی مشابه، چند روزی را در محل کار حاضر نمی شود! 

البته وی اخیرا در جریان معارفه شهردار یکی از شهرهای مجاور آفتابی شده و از ظواهر امر مشخص بوده که خوشبختانه در صحت جسمانی به سر می برد!