آمادگی کامل برق منطقه ای گیلان در انتخابات | پیک ۱۳۹۶ مگاواتی شب گذشته
آمادگی کامل برق منطقه ای گیلان در انتخابات | پیک ۱۳۹۶ مگاواتی شب گذشته
خزر: مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: به منظور تسهیل در امر برگزاری انتخابات، کارکنان برق گیلان در آمادگی کامل به سر می برند تا بستر خوبی از نظر انرژی برق در انتخابات فراهم شود.

به گزارش خزرآنلاین، مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: به منظور تسهیل در امر برگزاری انتخابات، کارکنان برق گیلان در آمادگی کامل به سر می برند تا بستر خوبی از نظر انرژی برق در انتخابات فراهم شود.

بهمن داراب زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش هواشناسی دمای امروز بیشتر از دیروز و در ایام دیگر هفته و همچنین در هفته بعد نیز با افزایش دما رو به رو هستیم و بالتبع افزایش مصرف برق را شاهد خوا

وی افزود: کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان در طول دوره انتخابات تا زمان اعلام نتایج انتخابات به صورت آنلاین و در لحظه در تامین برق مطمئن و پایدار در آمادگی کامل به سر می برند تا بستر خوبی از نظر انرژی برق در انتخابات فراهم شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: چنانچه به هر دلیلی حادثه ای در شبکه برق ایجاد شود اکیپ های عملیاتی و پیمانکاران در اسرع وقت نسبت به ترمیم و رفع عیب اقدام خواهند کرد.

داراب زاده متذکر شد: به منظور تامین برق مطمئن و پایدار، مراکز غیرمجاز رمزارز و معرفی این مراکز به نیروی انتظامی و قوه قضاییه به طور جد دنبال می شود و از مشترکان تقاضا داریم تا نسبت به معرفی مراکز غیرمجاز رمزارز به مراجع قانونی و قضایی و این شرکت اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اعلام اینکه پیک شب گذشته استان گیلان ۱۳۹۶ مگاوات بود، گفت: ضمن دعوت به حضور پرشور مردم شریف و سرافراز کشور عزیزمان در انتخابات، انتظار داریم تا با مصرف منطقی و هوشمندانه انرژی برق و رعایت نکات ساده ای چون، استفاده از نور طبیعی و روشنایی روز، عدم استفاده از لوازم پرمصرف انرژی برق در زمان اوج مصرف و تنظیم دمای کولر بر روی دمای ۲۵ درجه یا بالاتر، یار و یاور صنعت برق در تامین برق مطمئن و پایدار باشند.

هیم بود.

بیشتر بخوانید:
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان: در راستای حفظ پایداری شبكه سراسری برق، مدیریت مصرف برق باید در اولویت قرار گیرد