اجازه نمی‌دهم تک‌روی‌ها و برخی تفکرات انحرافی بازدارندگی ایجاد کند | اصلاح گیلان اصلاح‌طلب زده و سیاست زده هزینه دارد
اجازه نمی‌دهم تک‌روی‌ها و برخی تفکرات انحرافی بازدارندگی ایجاد کند | اصلاح گیلان اصلاح‌طلب زده و سیاست زده هزینه دارد
خزر: باید برای مدیریت اوضاع در شرایطی که گیلان ما اصلاح‌طلب زده و سیاست زده شده هزینه بدهیم اصحاب فتنه و جریان انحرافی که در هشت سال گذشته پست گرفته اند را معرفی کنید

به گزارش خزرآنلاین، اسدالله عباسی استاندار گیلان به همراه “امیرحسین علوی” شهردار شهر رشت ظهر امروز در سالن اجتماعات سپاه با فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی دیگر از پاسداران دیدار و گفت‌وگو کرد.

اسدالله عباسی در این دیدار با بیان اینکه بنده به عنوان یک مدیر بسیجی با روحیه بسیجی و جهادی خدمت می‌کنم اظهار کرد: در اولین روز کاری خود با شهدا پیمان بستم که با بسیجیان و سپاهیان همراه باشم و به مردم خدمت کنم.

وی با اشاره به اینکه لباس سبز پاسداری امیدبخش مردم است تصریح کرد: مردم ما با وجود شیطنت های انجام شده همچنان به سپاه و بسیج علاقه‌مند هستند.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه قرارگاه فرهنگی و سازندگی سپاه باید در کنار هم فعالیت کنند افزود: متاسفانه فرهنگ فراموش شده و تنها از اقتصاد گفته می‌شود در حالیکه این دو حوزه در هم تنیده هستند و اگر فرهنگ بسیجی در جامعه حاکم شود افراد با وجود مشکلات پای ارزش‌ها خواهند ایستاد.

اگر ورود سپاه و نیروهای مسلح نبود اوضاع کرونا بحرانی تر می‌شد

عباسی با بیان اینکه بنده معتقد هستم که سپاه و بسیج در همه بحران‌ها فداکاری کردند و مردم را نجات دادند بیان داشت: در بحث کرونا نیز مسئولین آن‌قدر در ستاد ملی کرونا فشل شده بودند که اگر ورود سپاه و نیروهای مسلح نبود اوضاع بحرانی تر می‌شد.

خود را آماده کرده‌ام که در مسیر دشوار پیش رو هزینه بدهم

وی با بیان اینکه بنده خود را آماده کرده‌ام که در مسیر دشوار پیش رو هزینه بدهم ادامه داد: همان طور که بسیجیان و سپاهیان برای پایداری نظام هزینه دادند، باید برای مدیریت اوضاع آن هم در شرایطی که گیلان ما اصلاح‌طلب زده و سیاست زده شده هزینه بدهیم.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم تک‌روی‌ها و برخی تفکرات انحرافی برای ما بازدارندگی ایجاد کند تصریح کرد: با توکل به خدا و توسل به ائمه و شهدا در این مسیر گام نهاده‌ام.

مسئول بودن به معنای پاسخگویی در برابر مطالبات مردم است

عباسی با بیان اینکه مسئول بودن به معنای پاسخگویی در برابر مطالبات مردم است خاطرنشان کرد: باید در برابر مشکلات مردم خود را سپر کنیم و با پرهیز از بهانه جویی و شعار دادن و کنار گذاشتن تعارفات به مردم خدمت کنیم.

اصحاب فتنه و جریان انحرافی که در هشت سال گذشته پست گرفته اند را معرفی کنید

وی با تاکید بر جایگزین کردن مدیریت جهادی به جای مدیریت فشل گفت: فساد ستیزی شعار دولت است و بنده نیز در همین راستا به دستگاه‌های امنیتی و نظارتی اعلام کردم اسامی مدیرانی که از خطوط قرمز سیاسی نظام عبور کرده اند و اصحاب فتنه ای که در هشت سال گذشته پست گرفتند یا جزء جریان انحرافی هستند را به بنده معرفی کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم شهرداری‌رشت دستخوش برخی ناملایمات قرار گیرد افزود: کلانشهر رشت شایسته وضعیت فعلی نیست و تنها راه نجات کشور و استان ما استفاده از ظرفیت قرارگاه خاتم است.

خدمتگزار همه مردم گیلان هستم

عباسی ضمن رد شایعات ایجاد شده مبنی بر اینکه وی نسبت به زادگاه خود یعنی شرق گیلان ارادت ویژه تری دارد بیان کرد: بنده خود را خدمتگزار همه مردم استان گیلان می دانم و از همه تقاضا دارم که از پیش داوری ها خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:
شروط بازگشایی حضوری دانشگاه ها از زبان معاون وزیر علوم