ارائه خدمات مدرن و الکترونیکی در مدیریت شهری ضروری است
ارائه خدمات مدرن و الکترونیکی در مدیریت شهری ضروری است
خزر: شهردار رشت با اشاره به رونمایی از طرح هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل شهری، گفت: حرکت به سمت ارائه خدمات مدرن و الکترونیکی در مدیریت شهری ضروری است.

به گزارش خزرآنلاین، سید محمد احمدی صبح شنبه با بیان اینکه روزانه به جمعیتی حدود یک میلیون نفر در رشت خدمات رسانی می‌شود، گفت: کیفی سازی خدمات از ضروریاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

احمدی با اشاره به اینکه مراجعه افراد به شهرداری‌ها خود به خود می‌تواند تنش زا باشد، تصریح کرد: باید از خدمات سنتی به ارائه خدمات مدرن حرکت کرد.

وی هوشمندسازی را نیازمند انجام اقدامات و پیش زمینه‌هایی دانست و بیان کرد: هوشمند سازی یک فرآیند زمان بر است و باید زیرساخت‌های آن را مهیا کرد.

احمدی همچنین به برخی اقدامات انجام شده در راستای کاهش دغدغه‌ها و مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: جمع آوری زباله‌های خشک از دغدغه‌هایی است که به تدریج در دستور کار قرار گرفته و اجرایی می‌شود.

شهردار رشت با بیان اینکه طرح سیستم یکپارچه املاک در مراحل نهایی قرار دارد، تصریح کرد: سیستم منابع انسانی مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و منطقی سازی نیروی انسانی نیز در دستور کار است.

گفتنی است؛ رونمایی از طرح جیب با هدف هوشمندسازی روند پرداخت هزینه اتوبوس و یکپارچه سازی مدیریت ناوگان اتوبوس‌ها جهت تحقق شهر هوشمند برگزار شد و اجرای این برای ۳۵ دستگاه اتوبوس شهر رشت با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

بیشتر بخوانید:
درختان خشکیده شهر لاهیجان تبدیل به مجسمه چوبی می‌شود