ارائه خدمات مناسب و با کیفیت نیازمند کارکنان آگاه و ماهر است
ارائه خدمات مناسب و با کیفیت نیازمند کارکنان آگاه و ماهر است
خزر: تفاهم نامه همکاری دو جانبه بین شرکت توزیع برق استان گیلان و دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان به امضاء رسید.

به گرارش خزرآنلاین، هنرمند مدیر عامل شرکت گفت: در راستای افزایش توانمندی مهارت نیروی انسانی شاغل در شرکت ، افزایش نگرش مثبت و گرایش دانشجویان به صنعت برق و با توجه به اهمیت آموزش کارکنان در راستای ارائه خدمات با کیفیت ، این تفاهم نامه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان تنظیم شد.

مدیر عامل شرکت در خصوص زمینه های همکاری و تعهدات این تفاهم نامه اذعان داشت: توسعه و تجهیز کارگاهها ، تامین نیروی انسانی متخصص در زمینه برق ، برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی پرسنل ، با رعایت سرفصل های نظام جامع آموزشی ابلاغی از شرکت مادر تخصصی توانیر ، اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای جهت برگزاری دوره های مهارتی ، برگزاری آزمون پس از اتمام دوره ها و ارائه گواهینامه های مورد تایید از جمله تعهدات دانشگاه می باشد.

وی در ادامه افزود: تامین نیازهای فنی و سرویس تجهیزات مراکز دانشگاه در حد امکانات شرکت و فراهم سازی زمینه حضور دانشجویان در قالب دوره های کارآموزی در امورهای شرکت و برگزاری کلاسهای آموزشی با اعزام اساتید و کارکنان باتجربه در شرکت در صورت اعلام نیاز دانشگاه و همچنین ایجاد فرصت مطالعاتی با ارائه نیازهای پژوهشی به دانشگاه از جمله مواردی است که از طریق شرکت پیگیری خواهد شد.

هنرمند در انتها در خصوص اهمیت پژوهش و آموزش کارکنان گفت: عمده فعالیتهای شرکت توزیع برق به صورت ارائه خدمات بوده و کارکنان نقش بسزایی در کیفیت ارائه خدمات ایفاد می کنند و لزوم ارائه خدمات عالی و با کیفیت نیازمند کارکنان آگاه و ماهر است که این مهم از طریق آموزش کارکنان ، امور پژوهشی و تحقیقات دست یافتنی میباشد.

در ضمن این آیین در دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان با حضور هنرمند مدیر عامل ، مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق گیلان ، شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از معاونین دانشگاه تشکیل شد.

لازم به توضیح است راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق مشترکین استفاده از سامانه برق ایران می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir یا کافه بازار ضمن نصب این اپلیکیشن کاربردی ازمزایای این سامانه جامع بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:
حمام گلزار رشت از شکوه اساطیری تا سردر ثبت شده / تلاش های مالک برای تغییر کاربری بنا