ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است
ارتقای منطقه آزاد انزلی وابسته به تلاش های جامعه کارگری است
خزر: با ریاست مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، و حضور معاونین و مدیران سازمان، از ۳۰ کارگر نمونه مشغول به فعالیت در واحدهای تولیدی و خدماتی این منطقه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خزرآنلاین، با ریاست مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، و حضور معاونین و مدیران سازمان، از ۳۰ کارگر نمونه مشغول به فعالیت در واحدهای تولیدی و خدماتی این منطقه تجلیل به عمل آمد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این رویداد با بیان اینکه علی رغم حضور شما در بخش خصوصی، ما شما عزیزان را جدا از خودمان قلمداد نمی کنیم چراکه فعالیت این سازمان و منطقه به تلاش و همت صادقانه شما گره خورده؛ اظهار داشت: یکی از مهمترین مولفه های جوامعه توسعه یافته توجه به شاخص های کمی و کیفی نیروی انسانی است، به این معنی که نیروی انسانی به اشکال مختلف و به ویژه در بخش کارگری، از نقش محوری در پیشرفت آن کشور برخوردار می باشند.

وی با ارائه تحلیلی از نقش های طبقات و مشاغل مختلف فعال در سطح جامعه، تصریح کرد که باتوجه به متصل و در کنار یکدیگر بودن شرح شغل های مختلف جامعه، رسالت هر گروه تکمیل کننده قطعات مختلف روند پویایی و رشد کشور بوده و نمی توان شغل و طبقه ای را بر دیگری برتری داد، و افزود: وظیفه ما صیانت از حقوق و شأنیت کارگران است چراکه از یک خانواده بوده و در کنار یکدیگر قرار داریم.

اکبری مقدم جامعه کارگری را همکاران و بازوان اجرایی توسعه منطقه آزاد انزلی برشمرد و با اشاره به اینکه ارتقای این منطقه وابسته به تلاش های جامعه کارگری است، گفت: فعالیت ۱۶۰ واحد تولیدی-صنعتی فعال در سطح منطقه بیانگر عزم و تلاش جدی و هماهنگ بدنه سازمان و بخش خصوصی است که در بازوان شما عزیزان متجلی شده و باعنایت به زحمات ارزشمند شما در زمینه های مختلف تولیدی،خدماتی که از خدمات نظافت محیط زیست تا سایر امور را در برمی گیرد باید قدردانی شما بود و دستان شما را بوسید.

گفتنی است در این دیدار که معاونین و مدیران سازمان حضور داشتند از کارگران برتر و منتخب مشغول به فعالیت در سطح منطقه با اهدای لوح یادبود و هدایایی تجلیل به عمل آمد و در گفتگوی صریح و صمیمی نقطه نظرات و مشکلات خود را با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در میان گذاشته و دستورات لازم جهت رفع مسائل مطرح شده نیز از سوی مدیرعامل سازمان صادر شد.
 
۰/۵ (۰ نظر)