از تمام ظرفیت‌های قانونی جهت دست‌یابی به راهبردهای توسعه‌ای منطقه باید استفاده کرد
از تمام ظرفیت‌های قانونی جهت دست‌یابی به راهبردهای توسعه‌ای منطقه باید استفاده کرد
خزر: مهندس سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان در جلسه شورای اداری این سازمان با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم (ص) از تلاش‌ها و اقدامات موثر دکتر مرتضی بانک، دبیر پیشین مناطق آزاد قدردانی به عمل آورد.

به گزارش خزرآنلاین، مهندس سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان در جلسه شورای اداری این سازمان با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم (ص) از تلاش‌ها و اقدامات موثر دکتر مرتضی بانک، دبیر پیشین مناطق آزاد قدردانی به عمل آورد و اظهار داشت: حضور مهندس حمیدرضا مومنی که از جنس مناطق آزاد و به عنوان مدیرعامل باسابقه در مناطق آزاد، موجبات دلگرمی است، چراکه ایشان با ظرفیت‌ها و فرصت‌های پیش روی مناطق آزاد آشنایی کامل دارند عاملی که در مسیر ایفای نقش موثر مناطق آزاد در اقتصاد ملی و بین‌المللی کشورمان حائز اهمیت است.

وی تلاش مضاعف و مجاهدانه تمامی معاونین و مدیران سازمان در دوران خاص کشور را خواستار شد و افزود: از تمام ظرفیت‌های قانونی جهت دست‌یابی به راهبردهای توسعه‌ای منطقه باید استفاده کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به عملکرد خوب سازمان در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی، از تلاش‌های معاونت‌های اقتصادی و بندری سازمان در مسیر دست‌یابی به چنین موفقیتی قدردانی کرد و گفت: با پیگیری‌های مهندس قربانی مشاور حوزه عمرانی و مهندس شوقی معاون عمرانی سازمان که طی هفته‌های اخیر، مشکل اجرایی در مسیر سرعت بخشیدن به اجرای پروژه اتصال منطقه به شبکه ریلی کشور برطرف گردید.

وی با بیان اینکه در حال انتخاب پیمانکار به منظور احداث زیرساخت‌های سومین شهرک صنعتی منطقه می‌باشیم، تصریح کرد: مدیران حوزه‌های مرتبط با اهالی منطقه باید بیش از پیش در میان مردم حاضر شده تا با احصاء نیازمندی ها، دغدغه‌ها به معاونت‌های تخصصی انتقال داده شود.

در این نشست معاونین و مدیران سازمان در خصوص حوزه‌های تخصصی خود به اظهار نظر پرداخته و برنامه‌های خود را جهت رفع تسهیل و سرعت بخشیدن به برنامه‌های سازمان ارائه کردند.

 

بیشتر بخوانید:
روحانی باید هزار بار اعدام شود تا مردم راضی شوند