استارت سپیدرود رشت در لیگ دو؛ جذب بازیکن بدون معرفی سرمربی!
استارت سپیدرود رشت در لیگ دو؛ جذب بازیکن بدون معرفی سرمربی!
خزر: این دو بازیکن درحالی با سپیدرود قرارداد بسته‌اند که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته و نکته عجیب‌تر آنکه هنوز سرمربی این تیم مشخص نشده است!

به گزارش خزرآنلاین، سپیدرود رشت درحالی وارد بازار نقل و انتقالات شده که هنوز سرمربی این تیم معرفی نشده است.

سپیدرود رشت پس از یک فصل بسیار پر تنش و طاقت فرسا، فصل قبل به لیگ دو سقوط کرد و پس از کش و قوس‌های فراوان، با جذب دو بازیکن وارد بازار نقل و انتقالات شد.

سید علی یحیی‌زاده مهاجم فصل گذشته نیرو زمینی تهران که اصالتی فومنی دارد، با عقد قراردادی یک ساله به سپیدرود پیوست. همچنین نیما پاکدل نیز قراردادش را با سپیدرود به امضا رساند.

این دو بازیکن درحالی با سپیدرود قرارداد بسته‌اند که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته است و نکته عجیب‌تر آنکه هنوز سرمربی این تیم مشخص نشده که اقدام به یارگیری کرده‌اند!

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: آرش محتشمی مربی بدنساز اسبق باشگاه سپیدرود با توافق با مدیریت این باشگاه و عقد قرارداد به تیم سابق خود بازگشت تا به کادرفنی سپیدرود اضافه شود.

رادنی دیدار افزود: محتشمی دارای مدرک دکترا  و از مربیان تحصیل کرده در علم بدنسازی است که به عنوان استاد دانشگاه در دانشگاه های گیلان تدریس می کند،  وی مربی بدنساز سپیدرود در کادرفنی فصل ۹۵-۹۴ بود و با سپیدرود به لیگ دسته اول آزادگان صعود کرد.

وی اظهار کرد : محتشمی به جز سپیدرود در تیم های چوکای تالش، داماش گیلان، لسمان مروارید خزر رشت در لیگ برتر فوتبال ساحلی، فوتسال ملوان و آرسن میناسیان و در رشته هایی مانند راگبی و واترپلو نیز به عنوان مربی بدنساز حرفه ای مشغول به کار بود.

وی بیان کرد: همچنین هادی تامینی کمک مربی فصل گذشته سپیدرود رشت نیز با تمدید قرارداد به مدت یک فصل دیگر با باشگاه سپیدرود همچنان در جمع کادر فنی سپیدرود باقی ماند تا به عنوان دستیار سهیل حق شناس در کادر فنی باشگاه سپیدرود حضور داشته باشد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: تامینی که به عنوان بازیکن موفق شده بود تا در دو فصل متوالی با سپیدرود از لیگ دسته دوم به لیگ برتر صعود کند در فصل ۹۷- ۹۶ مربیگری خود را در لیگ برتر با دستیاری علی نظرمحمدی و سپس امیدرضا روانخواه آغاز کرد و در فصل گذشته در پنج بازی پایانی نیز به همراه سهیل حق شناس به جمع کادرفنی باشگاه سپیدرود رشت اضافه شد.

دیدار در ادامه از پیوستن مهاجم پیشین باشگاه سپیدرود با عقد قراردادی به این تیم اشاره و تصریح کرد: فرشاد اسماعیل زاده مهاجم ۳۰ ساله اسبق باشگاه سپیدرود با صلاحدید سهیل حق شناس سرمربی سپیدرود، پیراهن تیم سابق خود را بر تن کرد.

وی اظهار کرد: اسماعیل زاده که سابقه عضویت در تیم های تربیت و فولاد یزد، داماش گیلان و شهرداری فومن را در کارنامه خود دارد، طی سال هال ۹۲ تا ۹۵ در سپیدرود رشت عضویت داشت و موفق شد تا با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد: پیش از این نیز سیدعلی یحیی زاده مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال نیروی زمینی تهران و نیما پاکدل بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری آستارا نیز با توافق با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به عضویت این تیم درآمدند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته اول کشور قرار داشت سرانجام با قرار گرفتن در رتبه هفدهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات، به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:
بی تعارف با عضو شورای شهر رشت؛ می دانستیم انتخاب شهردار با مشکل مواجه می شود/خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد/ شرط عجیب اعضای شورا برای حضور در جلسه!