استاندار آینده باید در کنار ولایتمداری و مردمی بودن، به فرصت‌ها و تهدیدهای جغرافیایی گیلان آشنا باشد
استاندار آینده باید در کنار ولایتمداری و مردمی بودن، به فرصت‌ها و تهدیدهای جغرافیایی گیلان آشنا باشد
خزر: انتصاب استاندار گیلان یکی از مهمترین دغدغه های مردم دلسوز و انقلابی استان است، استانداری که در کنار اصول ولایتمداری، تکلیف گرایی، مردمی بودن... باید آگاهی کافی نسبت به فرصتها و تهدیدهای جغرافیایی و استراتژیک گیلان نیز داشته باشد.

به گزارش خزرانلاین، سرهنگ پاسدار مهدی عزیزی معاون سیاسی سپاه قدس گیلان در یادداشتی نوشت:

این روزها انتصاب استاندار گیلان یکی از مهمترین دغدغه های مردم دلسوز و انقلابی استان است، استانداری که در کنار اصول ولایتمداری، تکلیف گرایی، مردمی بودن، مراعات اولویتها و پرهیز از مناقشات سیاسی فرعی و غیر اصولی (به عنوان آفت خدمت به مردم) باید آگاهی کافی نسبت به فرصتها و تهدیدهای جغرافیایی و استراتژیک گیلان نیز داشته باشد.

استانی که از یک سو فرصت زمینه های مشترک همکاری با کشورهای همجوار و انعقاد تفاهم نامه های اقتصادی، سیاسی … را داشته و از سوی دیگر مستلزم هوشمندی در پیشگیری و مقابله با مشکلات مرزی و نظارت و مراقبت از مرزهای آبی و خاکی است.

علاوه بر شاخصه های مذکور نیاز به استانداری با شاخصه های تجویزی مقتدر بودن، متعهد بودن و هوشمند بودن نیز دارد که امید است دولت انقلابی ضمن احترام به دیدگاههای مردم شهید پرور استان ،در انتصاب استاندار بگونه ای عمل کند که خیر و برکت و عزتمندی برای استان را به ارمغان بیاورد.

ان شاالله

بیشتر بخوانید:
حل مشکل 4 سردهنه اصلی شهرستان رضوانشهر با استفاده از اعتبارات ملی