استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد
استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد
خزر: دهیار این روستا مدعی شده که از سوی برخی مقامات شهرستانی، تحت فشار قرار دارد تا با واگذاری آب بندان این روستا به فردی غیربومی موافقت نموده و اصطلاحا نامه موافقت دهیاری را صادر کند. 

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که حجت الاسلام و المسلمین خلیلی، رییس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه نحوه واگذاری آب بندان ها در گیلان نیازمند بازنگری است، گفته بود: باید کمیته‌ای برای بررسی و احراز صلاحیت و شایستگی کسانی که آب بندان ها به آنان واگذار شده تشکیل شود و ضمن سنجش عملکرد اشخاص تاکنون، در خصوص واگذاری‌های جدید نیز در صورت لزوم تجدید نظر صورت گیرد.

در همین راستا، دیروز دهیار یکی از روستاهای رضوانشهر به نیابت از بخشی از اهالی این روستا در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، ادعاهایی را در خصوص نحوه واگذاری و تمدید قرارداد واگذاری آب بندان این روستا طرح کرد. وی مدعی شده که از سوی برخی مقامات شهرستانی، تحت فشار قرار دارد تا با واگذاری آب بندان این روستا به فردی غیربومی موافقت نموده و اصطلاحا نامه موافقت دهیاری را صادر کند. 

دهیار این روستا با بیان برخی ادعاهای دیگر، مدعی شد که اهالی منطقه که اکثرا از کشاورزان زحمتکش می باشند با واگذاری این آب بندان به بهره بردار فعلی، مخالفند و طوماری را هم در این خصوص به امضا رسانده اند. وی همچنین بخشی از اسناد ادعایی خود را جهت انتشار در اختیار تحریریه خزرآنلاین قرار داده است. 

2-8 استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد

3-6 استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد 

4-7 استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد 

 6-3 استمدادخواهی از ریاست دادگستری استان گیلان؛ به روند واگذاری آب بندان روستای ما ورود کنید! + اسناد