آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه سرمایه گذاری و عمران روستایی/ ایجاد فرصت اشتغالزایی مستقیم برای ۲۶۴ نفر
آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه سرمایه گذاری و عمران روستایی/ ایجاد فرصت اشتغالزایی مستقیم برای ۲۶۴ نفر
خزر: سخنگوی سازمان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه سرمایه گذاری و عمران روستایی با میزان سرمایه گذاری ۳۶۱۵ میلیارد ریالی این سازمان و بخش خصوصی در منطقه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، سخنگوی سازمان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه سرمایه گذاری و عمران روستایی با میزان سرمایه گذاری ۳۶۱۵ میلیارد ریالی این سازمان و بخش خصوصی در منطقه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

مهدی کاظمیان با بیان اینکه در حوزه عمران روستایی و ارتقای استانداردهای زندگی اهالی منطقه، ۱۵ طرح مورد بهره برداری قرار می گیرند، اظهار داشت: این طرح ها مشتمل بر افتتاح زیرسازی و آسفالت معابر روستایی، لایروبی رودخانه ها مسیرهای آبرسانی، تأمین روشنایی بوستان،ایجاد پیاده رو، و محوطه سازی مسجد می باشند که جهت احداث و تکمیل زیرساخت های فوق ۱۹.۴ میلیارد ریال ازمحل منابع سازمان هزینه شده است. 

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه در حوزه‌های اقتصادی نیز ۸ طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی با میزان سرمایه گذاری ۵۹۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی مستقیم برای ۱۰۶ نفر به صورت رسمی در مدار تولید قرار می گیرند،اضافه کرد: حوزه فعالیت این واحد‌های تولیدی در زمینه های تولید پوشاک،لوازم آرایشی-بهداشتی،تولید لامپ می باشد.

وی از نکات جالب توجه این پروژه ها جذب سرمایه‌گذاری ۵ میلیون دلاری در کارخانه تولید لامپ عنوان کرد و گفت: از سوی دیگر به میمنت این ایام مبارک، عملیات اجرایی ۳ طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه های ساخت هتل پنج ستاره،انبار سرپوشیده و مجتمع تجاری-اداری با حجم سرمایه‌گذاری ۲۹۵۵ میلیارد ریال که زمینه اشتغال ۱۵۲ نفر را فراهم می‌کند نیز آغاز می شود.

مدیر روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اضاف کرد: در دهه مبارک فجر، یک فروند شناور تفریحی-گردشگری به ارزش ۵۰ میلیارد ریال و ایجاد شغل برای ۶ نفر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدار خدمت رسانی قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:
رانت عجیب در بازار فولاد