افتخارآفرینی تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور
افتخارآفرینی تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور
خزر: خزرآنلاین، تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور که به میزبانی استان مازندران برگزار شد، به مقام سوم نائل آمد. 

به گزارش خزرآنلاین، تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور که به میزبانی استان مازندران برگزار شد، به مقام سوم نائل آمد. 

در همین راستا، حسین میرزائی رییس هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان از اعزام پنج نفر از ورزشکاران منتخب در قالب تیم نجات غریق بانافتخارآفرینی تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور افتخارآفرینی تیم نجات غریق و غواصی بانوان استان گیلان در شانزدهمین دوره مسابقات نجات غریق و غواصی کشور

وان استان گیلان به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و ضمن تبریک به جامعه ورزش و منجیان غریق استان، گفت: در این رقابت ها تیم گیلان توانست با کسب ۳۲ امتیاز به مقام سوم ماده ۴ در ۲۵ متر حمل آدمک تیمی دست یافته و رکورد یک دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۲۵صدم ثانیه را ثبت نماید. 

رییس هیات نجات غریق و غواصی گیلان افزود: تیم گیلان در بخش پایانی و تیمی هم در رده بندی نهایی توانست به مقام ششم این رقابتها دست یابد. 

میرزایی در پایان از مسئولین فدراسیون و کمیته برگزار کننده مسابقات تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است اعضای تیم نجات غریق و غواصی استان گیلان اعزامی به این مسابقات به شرح زیر بوده است: 

نائب رئیس و سرپرست تیم: سرکار خانم ستاره بناء متجدد

مربی و بازیکن: سرکارخانم سارا رخشانفر

بازیکنان: خانم ها مهگل مروجی، مبینا پارسا و حدیثه حسین زاده

شایان ذکر است تیم های استان البرز و استان تهران به ترتیب به مقام های اول و دوم این رقابت ها دست یافتند.