من اصلا به شورا نرفتم!/شاید ایشان نظرات افکار عمومی را انتقال داده است!/شما هم این موضوع را دنبال نکنید!
من اصلا به شورا نرفتم!/شاید ایشان نظرات افکار عمومی را انتقال داده است!/شما هم این موضوع را دنبال نکنید!
خزر: بنده ۴ سال شهردار املش بودم و آن جا را اداره کردم. دوباره پیشنهاد دادند و ما را بعنوان یکی از گزینه ها معرفی کردند تا ما به آن جا برویم. به هر حال کارنامه ما آن جا بود.

به گزارش خزرآنلاین، چندی قبل بود که سخنگوی شورای شهر املش در گفتگوی تصویری با یکی از رسانه های محلی و با اعلام انتخاب ناصر زنجبر به عنوان شهردار املش، از تعهد ۶ ماهه شهردار منتخب به اعضای شورا خبر داده و گفت: شهردار منتخب املش تعهد داده اگر ظرف ۶ ماه از عملکرد من راضی نبودید، خودم استعفا میدهم! حتی حاضر بود کتبی بنویسد ولی ما به همان شفاهی بسنده کردیم!

فیلم این اظهارات سخنگوی شورا اما ساعاتی پس از انتشار در برخی رسانه های محلی، از خروجی این رسانه ها پاک می شود!

در همین راستا، شهردار منتخب املش در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تکذیب ادعای سخنگوی شورای شهر املش، گفت: بنده ۴ سال شهردار املش بودم و آن جا را اداره کردم. دوباره پیشنهاد دادند و ما را بعنوان یکی از گزینه ها معرفی کردند تا ما به آن جا برویم. به هر حال کارنامه ما آن جا بود.

وی با اشاره به اظهارات سخنگوی شورا و با بیان اینکه بنده اصلا به شورا نرفتم، ادامه داد: آن بنده خدا اگر حرفی زده شاید نظرات افکار عمومی را انتقال داده است!! چون افکار عمومی می پرسید چرا فلانی را برداشتید، شما اجازه میدادید ۶ماه ایشان می ماند و کارهایش را جمع و تمام میکرد. اینجا حالا شاید ادبیات شان جور دیگری تعبیر شده است!

شهردار منتخب املش در پایان از خبرنگار خزرآنلاین خواست این موضوع را دنبال نکند!