ارادتمندان به محسن رضایی چگونه پست‌های اقتصادی را تصاحب می‌کنند؟!
ارادتمندان به محسن رضایی چگونه پست‌های اقتصادی را تصاحب می‌کنند؟!
خزر: این روز‌ها در محافل مختلف سیاسی، نام امید گلزاری -از افراد وابسته به محسن رضایی- به عنوان گزینه احتمالی مدیرعاملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شنیده می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از جمله شرکت‌های زیرمجموعه شستا به شمار می‌آید که در جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان نقش مؤثری داشته است؛ از این رو شایسته است که مدیرعامل آن از میان چهره‌های متعهد، متخصص و معتمد نظام انتخاب شود.

ارادتمندان به محسن رضایی چگونه پست‌های اقتصادی را تصاحب می‌کنند؟!

 این روز‌ها در محافل مختلف سیاسی مانند دفتر معاون اقتصادی رئیس جمهور و راهرو‌های مجلس شورای اسلامی، نام امید گلزاری به عنوان گزینه احتمالی مدیرعاملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شنیده می‌شود.

امیدالاسلام جمال گلزاری، از افراد وابسته به محسن رضایی -معاون اقتصادی رئیس جمهور- است که گفته می‌شود در حال اخذ مرتبه دکتری است و پیش از این در مسئولیت هایی، چون مدیرکلی ارتباط مردمی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرعاملی مؤسسه صبح قریب وابسته به محسن رضایی فعالیت داشته است!

اوج فعالیت اقتصادی نامبرده به شرکت بیمه تعاون بازمی گردد که وی مدتی سرپرست آن بود؛ اما بنا به عدم تجربه و سابقه کافی در حوزه بیمه، از سوی بیمه مرکزی ردّصلاحیت شد.

گلزاری در سال ۱۳۹۸، پس از تغییرات در کشتیرانی جمهوری اسلامی از سوی محمد رضوانی فر مدیرعامل وقت شستا به یکی از معاونت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی معرفی و به عنوان مدیر در یکی از بخش‌ها مشغول به کار شد. وی اواسط سال ۱۳۹۹ نیز با توصیه رضوانی فر، معاون توسعه بازار کشتیرانی جمهوری اسلامی شد.

پس از برکناری رضوانی فر از شستا انتظار می‌رفت گلزاری نیز از مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی کنار رود؛ اما با حمایت‌های محسن رضایی، اکنون به عنوان یکی از گزینه‌های جدّی تصدّی پست ریاست کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مطرح شده است.

بیشتر بخوانید:
پرداخت سه میلیارد و پانصد میلیون تومان حق بیمه مددجویان گیلانی