اقدامات عجیب یک مفسد اقتصادی!
اقدامات عجیب یک مفسد اقتصادی!
خزر: امید است که طی روزهای آتی شاهد رسیدگی عادلانه به پرونده این مفسد اقتصادی بوده و ببینیم اموالی را که وی به صورت نامشروع و غیرقانونی به دست آورده و از طریق آنان برای خود و فرزندش زندگی فوق لاکچری فراهم کرده، به دامن بیت المال برمیگردد.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که کلیپی از اظهارات یک فرد که خود را بازرس یکی از تعاونی های بزرگ کشور میخواند، در فضای مجازی منتشر شد.

 این بازرس با نام بردن از یکی از میلیاردرهای پرحاشیه استان گیلان، مدعی شد که وی با همکاری رییس هیئت مدیره تعاونی، میلیاردها تومان از حساب تعاونی برداشت و آن را به حساب شخصی خود واریز نموده و از محل این پول ها برای فرزند خود یک اتومبیل گران قیمت خریداری نموده است.

 این بازرس همچنین مدعی میشود که در سال ۱۳۹۲ و پس از آنکه از تخلفات این مفسد اقتصادی مطلع شده است، با پیشنهاد رشوه ۱۰ میلیارد تومانی به همراه یک خودروی تویوتای لندکروز از سوی وی روبرو شده و پس از آنکه پیشنهاد رشوه را نپذیرفته از سوی دو نفر از عوامل این مفسد اقتصادی مورد سوء قصد قرار گرفته و با چاقو به شدت مجروح میگردد تا نتواند در جلسه روز بعد مجمع که قرار بوده در آن تخلفات صورت گرفته را به اطلاع اعضای مجمع برساند، حاضر شود!

اگرچه گفته میشود که هم اکنون پرونده ای پیرامون اقدامات این فرد در دادسرای ویژه مفاسد اقتصادی تشکیل و وی با صدور قرار وثیقه ی ۴۰ میلیارد تومانی آزاد می باشد اما حالا زوایای جدیدی از اقدامات این مفسد اقتصادی در رسانه ها منتشر شده است که امیدواری ها برای برخورد با این مفسد اقتصادی و ستاندن اموال بیت المال از وی را کمرنگ میکند.

در همین راستا یک فعال رسانه ای اخیراً با بیان اینکه نفوذ صورت گرفته در این پرونده خیلی عجیب و غریب است، مینویسد: این فرد ۷ بار بازپرس پرونده خود را تغییر داده است!

اتفاقی که به نظر میرسد در زمان ریاست قبلی قوه قضاییه و با دخالت و حمایت مستقیم یکی از وزرای فعلی دولت که از حامیان پرو پاقرص این مفسد اقتصادی محسوب میشود، رخ داده است. البته پس از حضور آیت الله رئیسی در راس قوه قضاییه، مبارزه با مفسدان اقتصادی با شدت بیشتری جریان پیدا کرده است تا آنجا که ریاست قوه قضاییه در اظهارات اخیر خود صراحتاً گفته است که مفسدان بدانند عمر آنان به سر آمده است.

امید است که طی روزهای آتی شاهد رسیدگی عادلانه به پرونده این مفسد اقتصادی بوده و ببینیم اموالی را که وی به صورت نامشروع و غیرقانونی به دست آورده و از طریق آنان برای خود و فرزندش زندگی فوق لاکچری فراهم کرده، به دامن بیت المال برمیگردد.

بیشتر بخوانید:
بازدید روزبهان از طرح های توسعه ای در حال احداث در منطقه آزاد انزلی: تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه های ترانزیتی و لجستیکی اقدامی در جهت منافع ملی است