انتخاب مدیران جهادی مطالبه ائمه جمعه از استاندار گیلان است
انتخاب مدیران جهادی مطالبه ائمه جمعه از استاندار گیلان است
خزر: نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه ائمه جمعه زبان مردم برای انتقال مشکللات هستند، گفت: انتخاب مدیران جهادی مطالبه ائمه جمعه از استاندار گیلان است.

به گزارش خزرآنلاین، آیت الله رسول فلاحتی در چهارمین گردهمایی ائمه جمعه استان گیلان با اشاره به وجود مشکلات فراوان در استان، گفت: همه مسئولان گیلان باید مجاهدانه و میدانی برای خدمت به مردم وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه هر دولتی به سهم خود اقداماتی برای خدمت به مردم انجام داده است، گفت: اینکه گفته شود دولت‌های قبلی کاری نکرده‌اند بی انصافی است.

امام جمعه رشت با اشاره به دستاوردها و خدمات انقلاب در سال‌های گذشته، اضافه کرد: در بیان کاستی‌ها و انتقادات باید در کنار اعلام دستاوردهای انقلاب باشد. نقدهایی هم که انجام می‌شود برای رسیدن به جایگاه بهتر و بالاتر است.

وی با بیان اینکه نگرانی از دست دادن فرصت‌ها هستیم، تصریح کرد: دولت سیزدهم باید از همه امکانات کشور استفاده کند قطعاً وجود ضعف در مدیران میانی سبب می‌شود تا نتوانیم به اهداف خود برسیم.

آیت الله فلاحتی در ادامه با اشاره به اینکه نبود نظارت‌های درست در کنار استفاده از مدیران ضعیف یکی از مشکلات است، افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات ائمه جمعه توجه به داشتن وجدان کاری و روحیه جهادی در انتصاب مدیران است.

وی با بیان اینکه انتقاد می‌تواند راهکارهای برای حل مشکلات ارائه دهد، اظهار کرد: ائمه جمعه در نظام دینی به عنوان پدران معنوی جامعه محسوب می‌شوند مردم برای بیان مشکلات از آنها انتظاراتی دارند.

امام جمعه رشت با اشاره به انتقال مشکلات استان از زبان ائمه جمعه به استاندار بدون زیاده خواهی، افزود: ائمه جمعه پشتیبان و کمک کار دلسوز برای نظام بوده و هستند و وجود ضعف در مدیران و مسئولان را باید به استاندار انتقال دهند.