انتصابات خوبی در شهرداری رشت صورت گرفته | مدیران تازه منصوب شده، افراد توانمندی هستند
انتصابات خوبی در شهرداری رشت صورت گرفته | مدیران تازه منصوب شده، افراد توانمندی هستند
خزر: عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین گفت: افراد تازه منصوب شده، مدیران خوب و توانمندی هستند که از سابقه کاری و تجربه لازم برخوردار و شهرداری را به خوبی می شناسند.

به گزارش خزرآنلاین، عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با بیان اینکه انتصابات اخیر در شهرداری رشت، انتصابات خوبی بوده است، گفت: افراد تازه منصوب شده، مدیران خوب و توانمندی هستند که از سابقه کاری و تجربه لازم برخوردار و شهرداری را به خوبی می شناسند.

هادی رمضانی با بیان اینکه گله مندی اعضای شورا از شهردار رشت صرفا به خاطر عدم اطلاع اعضای شورا از بروز برخی انتصابات بوده، افزود: برخی اعضای شورا حرفشان این بود که آقای شهردار، قبل از تغییر مدیران، اعضای شورا را در جریان قرار دهد تا ما هم در مورد آن تغییر و انتصاب همفکری کرده و اظهارنظر کنیم نه اینکه خبر تغییرات را از جای دیگری بشنویم.

وی با بیان اینکه مدیرات تازه منصوب شده، افراد شایسته و توانمندی هستند، گفت: به لطف خدا، با انتخاب آقای علوی، روند خوبی در شهرداری طی می شود و انتظار ما از آقای علوی اینست که با توجه به اینکه خودشان از بدنه شورا بوده و بدنبال تحول در شهر می باشند، جلب رضایت شهروندان را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار دهند.

وی در پایان تحول در شهر به نفع مردم را از برنامه های عنوان شده توسط شهردار خواند و گفت: شورا در این راه از شهردار حمایت خواهد کرد.