ایثار مدافعان سلامت نشان داد که دفاع در هر عرصه‌ای می‌تواند وجود داشته باشد
ایثار مدافعان سلامت نشان داد که دفاع در هر عرصه‌ای می‌تواند وجود داشته باشد
خزر: فرمانده سپاه قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مدیرکل صدا و سیمای استان در خط مقدم دفاع از مردم در مرکز دانشگاهی رازی رشت حاضر شدند و ضمن دلجویی از مدافعان سلامت با تقدیم گل از زحمات شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر آن‌ها تقدیر کردند.

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله پور-فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه بازدید و تجلیل از جانفشانی‌های مدافعان سلامت اظهار داشت: حضور مدافعان سلامت در کنار مردم یادآور همان رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود: ایثار مدافعان سلامت نشان داد که دفاع در هر عرصه‌ای می‌تواند وجود داشته باشد و لحظه‌لحظه‌های حضور کادر بهداشت و درمان در ایام کرونا از ابتدای شیوع کرونا تاکنون گواهی بر این ادعا است.

فرمانده سپاه قدس گیلان زبان را قاصر از توصیف تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت دانست و خاطرنشان کرد: حضور ما به مناسبت‌های مختلف در کنار مدافعان سلامت تنها به سبب پاسداشت زحمات و فداکاری‌هایشان است.

سردار عبدالله پور باتصریح بر این مطلب که ویروس کرونا مضرات فراوانی را در جهان داشته است یادآور شد: اما همین ویروس به‌خوبی توانست قدرت لایزال الهی را به رخ همگان بکشد و برای از بین بردن این ویروس نیز باید از خود خدا خواست تا از شر این ویروس ما را رها کند.

وی در پایان با بیان اینکه تنها راه فعلی مصون ماندن از کرونا ویروس رعایت پروتکل‌های بهداشتی است از مردم خواست تا حتی‌الامکان آن‌ها را رعایت کرده و در این عرصه نیز خوش بدرخشند.

گفتنی است؛ بیمارستانی دولتی رازی رشت از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا به‌عنوان سانتر این بیماری در استان به شمار می‌رود و بخش اغلب بیماران کرونایی استان در این بیمارستان بستری، مداوا و ترخیص شده‌اند.

بیشتر بخوانید:
تاکید محمدحسن عاقل منش بر ضرورت پیگیری بیمه رانندگان تاکسی و تاکسی بار