اینجا مملکت امام زمان است | مردم با وجود مشکلات محکم ایستاده اند
اینجا مملکت امام زمان است | مردم با وجود مشکلات محکم ایستاده اند
خزر: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا در منطقه ما جنایتکار است، گفت: وقتی به آن‌ها می‌گویم استخوان‌شان را می‌شکنیم به وقتش صدایش در می‌آید.

به گزارش خزرآنلاین، سردار اسماعیل قاآنی صبح امروز در یادواره شهدای عملیات‌های خیبر و بدر با بیان اینکه اینجا مملکت امام زمان است و مردم با وجود مشکلات محکم ایستاده اند، گفت: کشور‌های بی‌خاصیت و فاسد عرب در رأس آن سعودی و استکبار جهانی به مردم مظلوم یمن حمله کرده‌اند، اما این روز‌ها ششمین سال مقاومت جانانه این ملت مظلوم است که مانند عملیات کربلای پنج جانانه دفاع می‌کنند.

سردار قاآنی افزود: راه تمام نشده است، با وجود مشکلاتی که دشمنان برای انقلاب اسلامی ایجاد می‌کنند، اما نظام ما هر روز جلوتر می‌رود و آمریکا و اسرائیلی که سر و صدا می‌کنند اسرائیل و آمریکای روز اول نیستند.

وی با تأکید بر این مطلب که اسرائیلی‌ها جنایتکار به دنیا آمده‌اند، متذکر شد: امروز اسرائیل به دور خودش دیواری‌های ۶متری می‌کشد که خراب خواهد شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا در منطقه ما جنایتکار است، متذکر شد: وقتی به آن‌ها میگویم استخوان‌شان را می‌شکنیم به وقتش صدایش در می‌آید، اینجا مملکت امام زمان است با وجود همه مشکلات ملت ما محکم ایستادگی کرده‌اند، امیدواریم این حکومت با دست مبارک شما عزیزان به دست صاحب اصلی‌اش برسد.

گفتنی است؛ سردار قاآنی از فرماندهان خراسانی دفاع مقدس است که در طول جنگ تحمیلی، فرماندهی لشکر‌های ۵ نصر و ۲۱ امام رضا (ع) را عهده‌دار بود و در اواخر ۱۳۵۸ خورشیدی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد.

بیشتر بخوانید:
لایروبی 50 درصدی مهمترین نهر آبرسانی کشاورزی در لاهیجان