این ۴ مرد پلید را می شناسید؟ / کرج را به هم ریختند + عکس چهره باز و اسامی متهمان
این ۴ مرد پلید را می شناسید؟ / کرج را به هم ریختند + عکس چهره باز و اسامی متهمان
خزر: این 4 مرد متهم به آزار در کرج بودند که پلیس خواست انها را شناسایی کنند.

به گزارش خزرآنلاین، تصاویر چهار متهم پرونده سرقت مقرون به آزار که اقدام به سرقت اموال با ارزش مردم از جمله طلا، ساعت، گوشی و تلفن همراه می‌کردند به موجب دستور قضائی جهت شناسایی و اعلام شکایت منتشر می‌شود.

در دستور قضائی دادیار شعبه ۱۵ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج آمده است:

«متهمین آقایان عرفان ده حقی، هومن روشن دل حسنی، اشکان محمد رحیم، مجید محمدی بالسینی به موجب پرونده مطروحه در شعبه ۱۵ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج متهم هستند به سرقت مقرون به آزار با مسلح بودن سارق که از طریق سمند مشکی رنگ اقدام به سرقت مقرون به آزار با استفاده از سلاح سرد (قمه) می‌نموده‌اند و اموال با ارزش از جمله طلا، ساعت، گوشی، تلفن همراه شکات را می‌ربوده‌اند. با توجه به مراتب فوق، امکان داشته که متهمین با همین شیوه جرایم یاد شده را علیه افراد زیادی مرتکب شده‌اند و شکات و بزه دیدگان به علت عدم شناسایی متهمین طرح شکایت ننموده باشند و یا شکایت آنان به نتیجه نرسیده باشد.

بدین وسیله اعلام می‌گردد کلیه افرادی که توسط متهمین مورد بزه واقع شده‌اند پس از شناسایی آنان با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان کرج و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج اقدام به طرح شکایت نمایند. دادیار شعبه ۱۵ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج، مهدی سبزواری نژاد».

بیشتر بخوانید:
با دستور شهردار رشت؛ پایان میراث ناهنجار ثابت قدم رقم خورد!