ایکس ۵۵ کراس اووری متفاوت از مدیران خودرو
ایکس ۵۵ کراس اووری متفاوت از مدیران خودرو
خزر: مدتهاست که بازار شاهد ورود بی سر و صدای یک کراس اوور خاص و متفاوت با ظاهری پخته و مقبول میباشد . ام وی ام ایکس 55 که یک کراس اوور خاص است و شبیه به هیچ خودروی دیگری نیست .

به گزارش خزرآنلاین، ایکس ۵۵ در سال ۲۰۱۷ و همزمان با نمایشگاه فرانکفورت آلمان توسط برخی رسانه های آلمانی در این کشور تست و بررسی شد که مورد تحسین آنها قرار گرفت.

بهره گیری از یک موتور توربو در کنار گیبربکس دوکلاچه و وزن کم اطاق از ایکس ۵۵ یک کراس اوور اسپرت در باطن و کلاسیک در ظاهر را می سازد که می تواند بخش های مختلف مصرف کننده را به خود جذب نماید.

در نگاه اول این کراس اوور به شما حس هیجان و اصالت را باهم می دهد و به نوعی خاص بودن را، چرا که خودروی شما طراحی خاص خود را دارد.

فضای داخل خودرو وادوات تشکیل دهنده از کیفیت مقبول و سادگی متوازن برخوردار است که کاملا حس یک خودروی به روز را می دهد.

رانندگی با این خودرو راحت است و تسلط خوبی بر جاده و فضای اطراف خود دارید، مزیت اصلی این خودرو هندلینگ و پایداری فوق العاده آن است از سوی دیگر در کلان شهرها نیز به علت ابعاد مناسب یافتن فضای پارک و عبور و مرور راحت خواهد بود.

ساعت هوشمند این خودرو با قابلیت استارت از راه دور و برخی قابلیت های دیگر کاملا آپشنی خاص حتی در رده خودروهای بالاتر از ایکس ۵۵ است.

در بخش آپشن ها نیز ایکس ۵۵ دارای امکانات معقولی چون اتوهلد، ترمز پارک برقی، دوربین ۳۶۰ و ایربگ جانبی در کنار ESP-TCS-HHC- HDC است.

با توجه به شرایط بازار و مقایسه با برخی رقبای وارداتی که مدل آنها ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ است گارانتی ۴ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر به همراه شرایط فروش بسیار مناسب این خودرو می تواند نظرات بسیاری را به سوی خود بکشاند.