بازدید رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت از مراکز خدمات جامع سلامت انزلی
بازدید رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت از مراکز خدمات جامع سلامت انزلی
خزر: رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی انزلی، بر ارتقای شاخص های بهداشتی در استان گیلان تاکید کرد.
به گزارش خزرآنلاین، دکتر مصطفی رضائی- رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر اسماعیل نورصالحی  – معاون بهداشتی دانشگاه با حضور در شبکه بهداشت و درمان انزلی طی گفت و گو با کارشناسان این شبکه مسائل و مشکلات پیش روی حوزه ی بهداشت را مورد بررسی قرار داد . 
 
وی همچنین ضمن بازدید از دومرکز خدمات جامع سلامت شهری-روستایی کلویرومرکزخدمات جامع سلامت روستایی لیجارکی انزلی و بررسی شاخص های مراقبت های خانواده، مراقبت مادران باردار، خدمات دندانپزشکی و …  ، از نزدیک مشکلات و چالش های پیش روی کارشناسان حوزه ی بهداشت را نیز مورد بررسی قرار داد و بر اهتمام ویژه نسبت به ارتقای شاخص ها در سطح استان گیلان، تاکید کرد.
رییس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت همچنین در این بازدیدها با اشاره به اینکه باید همزمان با پاندمی کرونا، در خصوص مراقبت های بهداشتی مردم اقدامات جدی انجام دهیم ، گفت: پایش و نظارت از اصول کار حوزه ی بهداشت است و این مهم بر روی شاخص های بهداشتی استوار است.
 
دکتر اسماعیل نورصالحی – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این بازدیدها ضمن ارائه ی گزارشی از برنامه های راهبردی و عملیاتی در راستای ارتقای فعالیت شبکه های بهداشت و درمان، مطالب جامعی درخصوص وضعیت اعتبارات پزشک خانواده روستایی و شهری، پروژه های در حال ساخت حوزه ی بهداشت و برخی مشکلات پیش روی این حوزه بیان کرد.