بازدید قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی لنگرود از چاف و چمخاله
بازدید قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی لنگرود از چاف و چمخاله
خزر: صبح امروز قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان لنگرود به همراه شهردار چاف و چمخاله و اعضای شورا از ساخت و سازهای انجام شده و حریم قانونی اراضی ملی در این شهر بازدید کردند.

به گزارش خزرآنلاین، صبح امروز قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان لنگرود به همراه شهردار چاف و چمخاله و اعضای شورا از ساخت و سازهای انجام شده و حریم قانونی اراضی ملی در این شهر بازدید کردند.

قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی و منابع طبیعی لنگرود در جریان این بازدیدها از شهرداری و منابع طبیعی و محیط زیست و سایر دستگاه های ذی ربط خواست تا گزارش های مربوطه درباره ساخت وسازهای غیرقانونی، فاقد مجوز و افرادی که به اراضی ملی دست درازی کرده اند را به دادگستری گزارش دهند و مراجع قضایی نیز طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد کرد.

چاف و چمخاله دارای حدود ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است که متاسفانه مشاهده شده برخی اقدام به دست درازی به بیت المال کرده اند که به گفته قاضی ویژه اراضی ملی لنگرود، صیانت و حفاظت از اراضی ملی، حریم سواحل و دریا و منابع طبیعی و محیط زیست جزو وظایف ذاتی دستگاه ها و نهادها است و دستگاه قضا با متخلفان به شدت برخورد خواهد کرد.

در این بازدید نماینده منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان لنگرود و نیروی انظامی نیز حضور داشتند.

 

بیشتر بخوانید:
فرصت 6 روزه تعویض پلاک خودروهای منطقه آزاد انزلی