با پیگیری در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گیلان؛ رفع مشکلات یک واحد تولیدی نان و شیرینی در آستانه‌اشرفیه
با پیگیری در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گیلان؛ رفع مشکلات یک واحد تولیدی نان و شیرینی در آستانه‌اشرفیه
خزر: این واحد تولیدی نان و شیرینی با اشتغال مستقیم بیش از ۸۰ نفر چندی پیش به سبب برخی مشکلات حقوقی و اداری در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود که با کمک دستگاه قضایی به چرخه تولید بازگردانده شد.

به گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان صبح امروز از یک واحد تولیدی نان و شیرینی در شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری گیلان همچنین در ادامه حضور خود در شهرستان آستانه اشرفیه از پروژه احداث محل ساماندهی دکه‌های حاشیه کمربندی این شهرستان دیدن کرد.

حجت‌الاسلام خلیلی در پایان سفر خود به آستانه اشرفیه بر مزار شهدای گمنام این شهرستان حاضر شد و با قرائت فاتحه به مقام شامخ همه شهدا ادای احترام نمود.

احمد آقایی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در این بازدید گفت: این واحد تولیدی نان و شیرینی با اشتغال مستقیم بیش از ۸۰ نفر چندی پیش به سبب برخی مشکلات حقوقی و اداری در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود که با بررسی موضوع در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گیلان و کمک دستگاه قضایی، با رفع موانع به چرخه تولید بازگردانده شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان همچنین به لزوم جمع آوری و ساماندهی دکه‌های حاشیه کمربندی آستانه اشرفیه به لاهیجان اشاره داشت و تصریح کرد: با تاکید دستگاه قضایی بر رفع تصرف حاشیه کمربندی آستانه اشرفیه برای پیشگیری از تصادفات جاده ای، با کمک ارزنده خیرین و اقدام شهرداری این شهر، محلی مناسب برای استقرار دکه‌ها اختصاص داده شد که در حال ساخت می‌باشد.

بیشتر بخوانید:
یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار می شود