شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آمادگی کامل جهت مقابله با بحران احتمالی را دارد
شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آمادگی کامل جهت مقابله با بحران احتمالی را دارد
خزر: محمد اسماعیل هنرمندمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی این شرکت باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی درخصوص موج جدید بارش ها ، کاهش محسوس دما و وقوع بحران خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد اسماعیل هنرمندمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی این شرکت باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی درخصوص موج جدید بارش ها ، کاهش محسوس دما و وقوع بحران خبر داد.

وی ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین خاطرنشان کرد: بیش از ۱۸۵ اکیپ عملیاتی درسطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی دراثر بارش برف، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان با اشاره به هدف و رسالت اصلی شرکت توزیع برق استان گیلان که همانا افزایش سطح رضایتمندی و مشتری مداری است ، اعلام کرد: براساس اعلام هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی استان و احتمال بارش برف در گیلان این شرکت آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

محمد اسماعیل هنرمند با اشاره به اجرای طرح های جامع و جهادی در راستای حفظ و ارتقای  شبکه توزیع برق افزود: از ابتدای سال گذشته با تلاش بی شائبه و خالصانه همکاران و شناسایی نقاط حادثه خیز شبکه ، طرح بزرگ افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان گیلان به اجرا در آمده است.

 مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در سال ۹۹ ، با محوریت ترمیم و بهسازی نقاط آسیب دیده شبکه به جا مانده از سالیان قبل و در سال جاری با محوریت افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه به اجراء درآمده است.

وی افزود: از ابتدای سال گذشته تا کنون با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان بیش از ۹۳۹ مرحله طرح  جهادی افزایش تاب آوری در سطح استان اجرا شده و حدود ۲۰۰ فیدر و ۲هزار کیلومتر شبکه مورد تعمیر و بهسازی قرار گرفته است.

هنرمند تاکید کرد: مقاوم سازی شبکه های توزیع، ارتقای قابلیت اطمینان شبکه،انجام تعمیرات پیشگیرانه با هدف ارتقای تاب آوری،رفع کانون های خطر آفرین ، بهره گیری از ظرفیت و توان فنی نیروی انسانی شرکت در راستای گسترش تعمیرات و کاهش هزینه ها، اجرای تمرین و مانور آموزشی جهت راهبری و مدیریت اکیپ ها در شرایط سخت و بحرانی از جمله اهداف مهم اجرای طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان می باشد.

وی در پایان یادآور شد:  ساده ترین راه اعلام خاموشی ها ، مشکلات و اتفاقات برق استفاده از سامانه برق ایران (برق من) که مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir  یا کافه بازار ضمن دریافت و نصب این  اپلیکیشن کاربردی از سایر مزایای این سامانه بهره مند شوند.