بحران شکاف محلات فقیر و غنی در رشت
بحران شکاف محلات فقیر و غنی در رشت

تمامی محلات رشت از نظر امکانات و خدمات دچار کمبود هستند اما در محلات حاشیه ای رشت کار از کمبود گذشته و به بحران تبدیل شده است!  با برنامه محوری ، پاکدستی ، تعهد و روراستی با مردم می توان عدالت اجتماعی در شهر ایجاد کرد.  رضا محمدزاده پیشه وری از مدیران با سابقه در […]

تمامی محلات رشت از نظر امکانات و خدمات دچار کمبود هستند اما در محلات حاشیه ای رشت کار از کمبود گذشته و به بحران تبدیل شده است!
 با برنامه محوری ، پاکدستی ، تعهد و روراستی با مردم می توان عدالت اجتماعی در شهر ایجاد کرد.

 رضا محمدزاده پیشه وری از مدیران با سابقه در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی در مدیریت شهری گفت ؛
با حضور در میان مردم در دوماه گذشته دیدم که تمامی محلات رشت چه بالای شهر ، چه پایین و حاشیه شهر از داشتن خدمات و امکانات لازم شهرداری محروم هستند.

وی با ابراز نگرانی از شکاف بین محلات فقیر و غنی در رشت و نبود عدالت محوری گفت ؛ تمامی محلات رشت از نظر امکانات و خدمات دچار کمبود هستند اما در محلات حاشیه ای رشت کار از کمبود گذشته و به بحران تبدیل شده است!

رضا محمدزاده پیشه وری با اشاره به برنامه ۴ ساله خود مبنی بر حضور و دیدار روزانه چند ساعت در محلات رشت برای پیگیری نیازها و مشکلات مردم گفت ؛ این کار را عملیاتی از ۲ ماه پیش آغاز کرده ام و باحضور در محلات معلولین ، حمیدیان ، سیاه اسطلخ ، کسبخ، آج بیشه ، جماران ، عینک ، پل طالشان ، مسکن مهر ، فخب ، زرجوب ، جاده لاکان ،پسیخان و سلیمان داراب برای داشتن شهری پویا و کامل باید تعهد و تخصص مدیران کنار هم باشد و مردم نیز مطالبه گر باشند.

نداشتن آب آشامیدنی مناسب و آب شرب ،آسفالت مناسب ، زیباسازی معابر، پارک و فضای سبز ، مراکز بهداشتی و درمانی و داروخانه ، مراکز آموزشی و فرهنگی ، عدم نظارت بر ساخت و سازها و مشکلات زیست محیطی از مهمترین درخواست ها و نیازهای مردم رشت است که می بایست پیش از این با حضور میدانی اعضای شورا و شهردار برطرف می شد .

وی گفت ؛ براساس معضلات مختلف مردم توسط تیم مشاوره خود، برنامه ای را از ماه ها قبل تدوین کرده ایم و امیدوارم بتوانم درصورت رای اعتماد مردم به خودم و با کمک دیگر اعضای شورا ، بصورت میدانی این مسائل را پیگیری و اجرایی کنیم.

بیشتر بخوانید:
ساشا سبحانی تا محمد مسعود؛ آیا افشاگری ها ما را قویتر و تاثیرگذارتر کرده اند؟
  • نویسنده : رضا محمدزاده