اولین برد پرسپولیس قبل از الهلال با ترکیبی عجیب!
اولین برد پرسپولیس قبل از الهلال با ترکیبی عجیب!
خزر: تیم پرسپولیس پیش از بازی با الهلال با ۳ گل از سد شهرداری آستارا گذشت در این بازی، گل محمدی اجازه نداد گزارشی از ترکیب اولیه تیمش منتشر شود.

برد پرسپولیس پیش از بازی با الهلال با ۳ گل از سد شهرداری آستارا گذشت در این بازی، گل محمدی اجازه نداد گزارشی از ترکیب اولیه تیمش منتشر شود.

به گزارش خزرآنلاین، پرسپولیس عصر روز گذشته در دومین تدارکاتی اش پیش از بازی با الهلال به مصاف شهرداری آستارا رفت و موفق شد با ۳ گل از سد این تیم که هدایتش را فرشاد پیوس به عهده دارد بگذرد. در این بازی رضا اسدی برای شاگردان گل محمدی دبل کرد و دیگر گل پرسپولیس را هم امید عالیشاه زد.

 نکته قابل توجه این دیدار مثل بازی قبلی پرسپولیس با پیکان (بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید)، این بود که گل محمدی اجازه نداد گزارشی از ترکیب اولیه تیمش منتشر شود، ولی از آنجا که سیامک نعمتی به عنوان کاپیتان حاضر شده و البته علی جودی هم به عنوان مدافع سمت چپ پرسپولیس به میدان رفته می‌شود حدس زد که یحیی گل محمدی با ترکیب بسیار متفاوت‌تر از بازی با پیکان برابر شهرداری آستارا به میدان رفته است. موضوع دیگر اینکه یحیی گل محمدی در این بازی تغییرات زیادی را در ترکیب اعمال کرده به طوری که همه بازیکنان پرسپولیس به میدان رفته اند. بخش قابل توجه کار او مربوط به بازی دادن به خرید‌های جدیدش در پرسپولیس است به طوری که فرصت بازی به رضا دهقانی، یکی از خرید‌های جوان و تازه پرسپولیس هم رسیده است.