بررسی اتفاقی عجیب طی آزمون استخدامی در یکی از مدارس رشت
بررسی اتفاقی عجیب طی آزمون استخدامی در یکی از مدارس رشت
خزر: در پی انتشار خبری مبنی بر برخورد ناشایست عوامل اجرایی آزمون استخدامی با تعدادی از بانوان در یکی از مدارس رشت، معاون آموزش و پرورش گفت: تنها سالن را در اختیار سازمان مربوطه قرار دادیم.

به گزارش خزرآنلاین، روز گذشته انتشار خبری در یکی از سایت‌های محلی استان گیلان در زمینه برخورد نامناسب عوامل برگزار کننده آزمون استخدامی در تاریخ ۱۲ دی ماه امسال در یکی از مدارس شهرستان رشت با تعدادی از بانوان محجبه و مجبور کردن آنها به برداشتن چادر برای حضور در سالن آزمون، این اقدام سبب تشویش اذهان شد.

در همین راستا با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفتگویی انجام دادیم که «جمیل عباسی غریب» اظهار کرد: این آزمون مربوط به آموزش و پرورش نبوده است.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون تنها مکان در اختیار برگزارکنندگان قرار گرفته است، گفت: این آزمون مربوط به آزمون استخدامی چند دستگاه دولتی بوده و متولیان امر برگزاری باید پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشد.

وی با بیان اینکه این نوع برخورد پسندیده نیست، تأکید کرد: ما از قوانین برگزاری این آزمون اطلاعی نداریم اما عوامل اجرایی تابع قوانین سازمان برگزار کننده آزمون هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش همچنین گفت: با توجه به اینکه این نوع برخورد در سایر محل‌های آزمون مشاهده نشده احتمال دارد برخورد سلیقه‌ای یا ناشی از بد فهمیدن قوانین از سوی عوامل برگزار کننده آزمون رخ داده باشد.