برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری و شورای اسلامی لنگرود
برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری و شورای اسلامی لنگرود
خزر: با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار لنگرود ، در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی شهرداری لنگرود تجلیل شد.

به گزارش خزرآنلاین، غلامرضا منصفی  رییس شورای اسلامی شهرلنگرود ضمن قدردانی از اصحاب رسانه به جهت انعکاس درست و به موقع اخبار و عملکرد شورا و شهرداری افزود : ما در کنار توجه به کارهای عمرانی و زیربنایی در شهرداری تلاشمان بر این بوده تا خدمات فرهنگی و اجتماعی خوبی نیز ارائه دهیم و خوشبختانه در این دوره از شورا ؛ با عملکرد بسیار درخشان آقای رجایی ، نام ایشان به عنوان یکی از خادمان  نیک و خوشنام شهر لنگرود برای همیشه بجا خواهد ماند لذا اعضای شورا شهر همچنان حمایت همه جانبه خود را از وی اعلام میداریم و امیدواریم این روند استمرار داشته باشد

سید مهدی رجایی دراین آئین با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد وخاطره شهید صارمی و دیگر شهیدان والامقام، اظهار داشت : تمام کسانی که درحوزه رسانه فعالیت دارند سفیران فرهنگی شهرهستند و باید در راه تکامل فکری و فرهنگی جامعه قدم بردارند

شهردار لنگرود به برنامه های کوتاه مدت؛ میان مدت و بلند مدت مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در دوره پنجم اشاره کرد و گفت: برنامه کوتاه مدت و میان مدت انجام شده وبرخی از برنامه های میان مدت و برنامه های بلند مدت نیز در حال انجام است.

رجایی شهردار لنگرود اظهار داشت با وجود شرایط سخت شهرداری ها در زمان بیماری کرونا اما در ۳ ماهه اول سال جاری حرکتهای مثمر ثمری را با همکاری اعضای شورا برداشتیم که اسفالت معابر سطح شهر با اعتبار ۱۰ میلیارد در برنامه کاری قرار گرفت

رجایی به  پیاده رو سازی بیش از ۸۰درصد معابر لنگرود اشاره کرد و افزود: پیاده رو میدان اصلی شهر نیز در حال انجام است که پس از اتمام سنگ فرش حاشیه دور میدان با سنگ های گرانیتی جهت کندی حرکت خودرو ها و همسان سازی با پل خشتی در دستور کار قرار دارد.

وی به تکمیل ساختمان کارخانه کمپوست و همچنین خرید تجهیزات کارخانه اشاره کرد و گفت: کارخانه کمپوست شهرستان لنگرود کاملا با تکنولوژی جدید و به روز ساخته شده و میتواند ۷۰ درصد زباله را به ماده بی ضرر تبدیل نماید.

شهردار لنگرود در ادامه درباره عملیات  لایروبی و دیواره سازی رودخانه از ابتدای پل درویشانبر تا پل خشتی که در حال انجام است اشاره کرد وافزود : پس از اتمام لایروبی، ساخت یک اسکله قایقرانی وایجاد فضای لازم جهت قایقرانی برای شهروندان انجام خواهد شد.

رجایی پیگیری مطالبات کارمندان بازنشسته را از جمله برنامه های این دوره شورا و مجموعه شهرداری عنوان نمود و گفت: در ۳ سال گذشته از زحمات ۶۰ بازنشسته شهرداری قدردانی و تمام مطالبات این بزرگواران به صورت کامل پرداخت گردید، در سال ۹۹ نیز قدردانی و بازنشستگی ۲۰ کارمند دیگر از برنامه های شهرداری می باشد.

وی ادامه داد:  در ابتدای ورود به کارم با معوقات حقوق، کمبود ناوگان خدمات شهری و ناوگان حمل و نقل مواجه بودیم که با حمایت اعضای محترم شورای شهر ضمن تجهیز ناوگان شهری؛از عهده تمام چک های برگشتی بیرون آمده و هیچ چک برگشتی در دست اشخاص در بیرون نداریم.

شهردار لنگرود به برنامه های ورزشی و فرهنگی شهرداری اشاره کرد و گفت:ازجمله اهداف مجموعه شهرداری و شورای شهر لنگرود ایجاد فضای مفرح و شاد برای همشهریان بوده و سعی نمودیم در اعیاد مختلف برنامه های شادی را برپا کنیم. وی افزود: در سال ۹۹ به جای اجرای برنامه های ذکر شده  تلاش بر این است که  در راستای افزایش سرانه ورزشی گام برداریم که ساخت زمین ورزشی استاندار والیبال ساحلی و زمین بسکتبال خیابانی از جمله این اقدامات است .

شهردار لنگرود در پایان ازخبرنگاران خواست همچنان در راه رسیدن به افق توسعه خدمات رسانی ، شورا و شهرداری  لنگرود را یاری کنند .

بیشتر بخوانید:
بازدید قاضی ویژه رسیدگی به اراضی ملی از استخر شهر کومله