برگزاری ششمین نشست شورای هماهنگی ادارات کل تابعه ی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
برگزاری ششمین نشست شورای هماهنگی ادارات کل تابعه ی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
صبح روز بیست و چهارم مهر ماه ششمین نشست شورای هماهنگی ادارات کل تابعه ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، در این نشست با تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) از زحمات مدیران شورای هماهنگی و ارایه خدمات شایسته به جامعه هدف در مناسبت های ملی مهر ماه سال‌جاری تقدیر شد.

همپنین با اشاره به برخی از خلا ء های قانونی نظیر طلاق های صوری که برای سازمان و صندوق ها مشکلاتی به وجود می‌آوردند گفت شد : در راستای پیشنهاد مدیرکل بهزیستی گیلان می توان شرایطی فراهم کرد تا با هماهنگی و تعامل  از طریق مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی زیر نظر بهزیستی استان از صحت طلاق ها آگاه شد.

 در خصوص رصد و شناسایی کارگران آسیب دیده‌ اجتماعی با اشاره به سامانه رصد بهزیستی استان و به منظور تسریع و شناسایی بهتر کارگران آسیب دیده در واحدهای تولیدی برای برگزاری دوره های آموزشی پیشگیرانه؛ و ایجاد قابلیت گزارش گیری در این سامانه  در خواست ارسال برای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان شد.

در ادامه با تاکید دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ، مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان اعلام آمادگی کامل جهت دادن وام اشتغال را طی هغته جاری بیان نمود.

 

بیشتر بخوانید:
به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد؛ دیدار مدیرعامل شرکت آبفای گیلان با رئیس پلیس راهور استان