بستری شدن ۷۵ بیمار کرونایی جدید در گیلان/ ۱۵ نفر مسافر هستند
بستری شدن ۷۵ بیمار کرونایی جدید در گیلان/ ۱۵ نفر مسافر هستند
خزر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری شدن ۷۵ بیمار جدید کرونایی در استان، گفت: از این تعداد ۱۵ نفر مسافر هستند.

به گزارش خزرآنلاین، ارسلان سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان گیلان، گفت: متأسفانه به رغم توصیه‌های فراوان برای عدم مسافرت‌های غیر ضرور در روزهای گذشته شاهد افزایش ورود مسافر به استان گیلان بودیم.

وی با بیان اینکه قطعاً نتیجه این مسافرت‌ها در روزهای آینده بر وضعیت بستری بیماران کرونایی در استان گیلان تأثیرگذار خواهد بود، افزود: در حال حاضر ۳۷۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گیلان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۷۵ بیمار کرونایی جدید در استان گیلان شناسایی شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۱۵ نفر مسافر هستند.

وی به فرارسیدن عاشورایی حسینی نیز اشاره کرد و گفت: افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای در صورت امکان در مراسم فردا شرکت نکنند.

سالاری تأکید کرد: شهروندان گیلانی برای حضور در مراسم عزاداری حتماً ملزومات بهداشتی اعم از ماسک و دستکش را به همراه داشته و از حضور در تجمعات جدا خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:
نقش بی‎بدیل منطقه آزاد انزلی در ایجاد مسیر ترانزیتی با چین و عملیاتی شدن کریدور شمال-جنوب