جدول گذاری و زیرسازی مسیر خیابان کوی اساتید بلوار دکتر معین رشت در دست انجام است
جدول گذاری و زیرسازی مسیر خیابان کوی اساتید بلوار دکتر معین رشت در دست انجام است
خزر: عضو شورای اسلامی شهر رشت به همراه جمعی از مدیران شهرداری منطقه یک روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ از پروژه مسیر کوی اساتید بازدید کرد و پیگیریهای لازم برای تداوم کار این پروژه را انجام داد.

به گزارش خزرآنلاین، در جریان بازدید از پروژه جدول گذاری و زیرسازی مسیر خیابان کوی اساتید بلوار دکتر معین رشت که رضا حیدری معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه یک رشت نیز حضور داشت، اهالی منطقه از محمدحسن عاقل منش و شهرداری منطقه برای پیگیری اجرای این پروژه قدردانی و تشکر کردند.

قرار است این مسیر، انتهای پستک را به بلوار دکتر معین متصل کرده و با تکمیل آن یکی از مطالبات جدی اهالی منطقه یک شهرداری رشت محقق شود.

عاقل منش همچنین تاکید کرد: با پیگیریهای موثر شهردار رشت در یک اقدام حساب شده در زمینه توسعه متوازن شهری، بازگشایی پروژه هشت دی روزهای پایانی خود را سپری می کند و با اتمام این پروژه محله رشتیان به محله صفاری وصل می شود.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت در ادامه از بازگشایی مسیر ۲۰ متری گاز به پستک با احداث یک پل در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: همچنین با تلاش شهردار محترم رشت و همکاران پرتلاش شهرداری خیابان سرچشمه که از سالهای گذشته مورد مطالبه مردم بوده و در شورای پنجم رشت هم با جدیت روی این پروژه کار شده است، بالاخره با رفع مباحث حقوقی این پروژه به زودی شاهد تکمیل و بهره برداری مسیر که جزو خواسته های به حق اهالی این منطقه است باشیم.

 

بیشتر بخوانید:
انهدام بزرگ ترین شبکه جعل مدرک تحصیلی / شناسایی هسته اصلی در وزارت علوم / متهمان برای وزارتخانه ها مدرک جعل می کردند