بنیاد مسکن اولین اداره ای بود که در خمام مستقر شد/استاندار گفت خمام باید مثل نگین بدرخشد
بنیاد مسکن اولین اداره ای بود که در خمام مستقر شد/استاندار گفت خمام باید مثل نگین بدرخشد
خزر: جوشن با بیان اینکه از مدیران کل میخواهیم که به وظیفه تشکیلاتی خود عمل کنند و هرکمکی هم فرمانداری بتواند انجام میدهد، افزود: آیا در شهری با این جمعیت نباید متولی فرهنگی در شهرستان حضور داشته باشد.

به گزارش خزر آنلاین، فرماندار خمام عصر امروز در نشست خبری خود ضمن تبریک روز قلم، گفت: خمام یک شهرستان تازه تأسیس است و رسانه‌ها باید کمک حال ما باشند.

وی از عدم استقرار برخی ادارات در خمام انتقاد کرد و ادامه داد: استقرار ادارات اولین قدم برای توسعه خمام است و آن وقت فرماندار می‌تواند از مدیران ادارات گزارش کار بخواهد.

جوشن با اشاره به استقرار اداره بنیاد مسکن خمام در رشت، گفت: این باعث سردرگمی مردم میشد و اولین اداره‌ که نمایندگی اش در خمام ایجاد شد بنیاد مسکن بود.

جوشن شهرستان خمام را دارای ظرفیت های بالا و ویژه دانست و افزود: این شهرستان مرکز برنج بوده و برنج خمام بسیار معروف و دارای قدمت بالایی است و باید المان برنج در خمام ساخته و نصب شود.

وی با اشاره به اظهارات استاندار گیلان در خصوص لزوم توجه به خمام، ادامه داد: آقای استاندار فرمودند که خمام باید مثل نگین بدرخشد و مدیران کل باید به این سخن توجه کنند.

جوشن با انتقاد از وضعیت فعلی میدان ولیعصر خمام بروکراسی اداری را مانع اصلاح این میدان دانست و گفت: متاسفانه این موضوع به وزارتخانه هم کشیده شده است!

فرماندار خمام با انتقاد از عدم استقرار درست اداره جهاد کشاورزی در خمام، افزود: سه هفته است صرفا تابلوی مدیریت جهاد در اداره خمام تعویض شده و از مدیر آن خبری نیست!

 فرماندار خمام تصریح کرد: برای رییس شبکه بهداشت حتی چارت تشکیلاتی نیامده که بتواند کادر نگهبانی خود را تامین کند!

جوشن در پایان گفت: مدیران حتی شده یک نماینده تام الاختیار در خمام معرفی کنند تا کار مردم روی زمین نماند.

۰/۵ (۰ نظر)