به امور حوزه خود رسیدگی فرمایید
به امور حوزه خود رسیدگی فرمایید
جناب وزیر وقتی که تشخیص رئیس جمهور محترم حضور جنابعالی بر مستند وزارت راه است حتما به معنی این‌است که در حوزه وزارت راه به اندیشه ها و توانمندی‌های شما نیاز هست پس لطفا تمام همت خود را در این حوزه قرار دهید.

یادمان نمی‌رود که اقای رستم قاسمی در روز تعرفه به عنوان وزیر راه و شهرسازی مرتب از وزارت نفت نام می‌برد که دوحالت داشت یا اشتباهی بود و یا تعمدی که اولی در شان یک وزیر و دومی در شان مردم این این کشورنبوده است.

اما ایشان اخیرا اظهار نظری در باره انتقال آب به استان‌های مرکزی خصوصا استان سمنان داشته که این موضوع قبلا مطرح و تقریبا از نگاه کارشناسان زیست محیطی رد گردیده‌است.

حال بحث ما انتقال آب یا عدم انتقال آن نیست بلکه مصداق مثال فرشی که وجودش بر خانه لازم است،

جناب وزیر آیا از اوضاع ادارات کل خود در استان‌ها باخبر هستید، آیا میدانید به جهت حساسیت ادارات کل حوزه های شما، عوامل دولت قبل چه نفوذی را داشته اند آیا ناکارآمدی های احتمالی در حوزه های وزارت جنابعالی در سطوح استانی بر شما پوشیده است؟
برای مثال استانی مثل گیلان را به استحضار می‌رسانم.

آیا میدانید کسی که در راس راه و شهرسازی هست مورد حمایت چه تیمی هست؟
آیا تغییرات نامبرده در حوزه معاونت ها را بررسی نموده اید؟

جناب آقای قاسمی در این مرحله تمام تلاش ما حمایت سیاست‌های دولت در جهت رفع مشکلات مردم بدست شماست وپیشنهاد اینجانب و بسیاری از دوستانم تمرکز در حوزه وزارت خود و تحلیل مدیران قبلی و اقدام عاجل برای جابجایی افرادیست که یا احتمالا و بر اساس شنیده ها تکیه بر عده ای معلوم‌الحال در رسیدگی به امور مردم قصور داشته اند و یا شاید اساسا به لحاظ کاری ضعیف باشند، اما اگر چنین اتفاقی نیفتد انشاالله مدارک و مستنداتی که ادعای بالا را روشن نماید ارائه خواهد گردید.

جناب قاسمی مردم کشور و خصوصا استان گیلان از جنابعالی انتطاری در حد تفکرات دولت آقای رییسی دارند.

امید است با تکیه بر خداوند و تحت فرامین رهبری فرزانه و مدیریت ریاست محترم جمهوری مشکلات مردم را به حداقل رسانیم.

بیشتر بخوانید:
جزئیات درگیری همراهان بیماران با کادر درمان بیمارستان پیروز لاهیجان
  • نویسنده : سیاوش کاظمی