تازه‌ترین قیمت خودروها: دنا ۲۲۰ میلیون تومان شد/ پژو پارس ۱۷۶ میلیون تومان
تازه‌ترین قیمت خودروها: دنا ۲۲۰ میلیون تومان شد/ پژو پارس ۱۷۶ میلیون تومان
خزر: امروز محصولات سمند و پژو با رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت ها روبه رو شده اند اما همچنان رونقی در خرید و فروش نیست و کسی رغبتی به خرید خودرو آنهم با قیمت های فعلی بازار ندارد.

به گزارش خزرآنلاین، در بازار امروز خرید و فروش روند رشد قیمت در محصولات مونتاژی بیش از داخلی ها بود به نحوی که سراتو ۶۴۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۷۵۰ میلیون تومان و هایما اس ۷ با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

در بخش خودروهای داخلی هم محصولات سمند و پژو با رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت ها روبه رو است اما همچنان رونقی در خرید و فروش نیست و کسی رغبتی به خرید خودرو آنهم با قیمت های فعلی بازار را ندارد.

در حال حاضر سمند سورن با قیمت ۱۹۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان، پژو پارس tu۵ با قیمت ۲۱۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ۲ با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ۵۵ با قیمت ۲۰۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ وی ۸ با قیمت ۱۹۵ میلیون تومان، رانا با قیمت۱۶۴ میلیون تومان، هایماS۷ با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ i دستی با قیمت ۲۳۳ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ i اتوماتیک با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین دنا با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان، دنا پلاس با قیمت  ۲۶۴ میلیون تومان، پراید X۱۱۱ با فیمت ۹۴ میلیون تومان، تیبا ۲ با قیمت ۱۱۰ میلیون تومان، پژوپارس با قیمت ۱۷۶ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:
وام ویروس کرونا؛ شرایط ضامن برای دریافت وام
  • منبع خبر : تسنیم