تاکید سرپرست شهرداری رشت بر تسریع عملیات اجرایی پروژه لاین کندرو بلوار خرمشهر
تاکید سرپرست شهرداری رشت بر تسریع عملیات اجرایی پروژه لاین کندرو بلوار خرمشهر
خزر: علی بهارمست با اشاره به آماده‌سازی لاین کندرو بلوار خرمشهر گفت: این پروژه از آذر ماه سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش خزرآنلاین، سرپرست شهرداری رشت از آماده‌سازی لاین کندرو بلوار خرمشهر خبر داد و اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه به منظور رگلاژ و تسطیح لاین کندرو بلوار خرمشهر از آذر ماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

علی بهارمست ادامه داد: این پروژه به طول ۸۰۰ متر لوله‌گذاری شده است و شامل لوله‌گذاری آبهای سطحی با لوله سایز ۸۰۰، احداث کانیوو، جدول گذاری، احداث پیاده رو با رعایت اصول مناسب‌سازی و احداث لاین کندرو برای نظم بخشی ترافیکی بر اساس تیپ مقطع تفصیلی می‌باشد.

سرپرست شهرداری رشت زیباسازی، ایجاد نظم بصری، تفکیک فضا برای عابرین پیاده و ایمن‌سازی ورود خودروها به جریان اصلی ترافیک به ویژه خودروهایی که از شهرک‌های حاشیه بلوار خرمشهر خارج می‌شوند و همچنین لوله‌گذاری آبهای سطحی را از اهداف این پروژه عنوان کرد و گفت: در اجرای این پروژه، اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

بهارمست همچنین در خصوص پروژه پایه‌های روشنایی برق معابر بلوار خرمشهر نیز اظهار کرد: با وجود اینکه همچنان معتقدیم تامین روشنایی معابر سطح شهر از وظایف شرکت برق است اما با وجود مشکلات مالی موجود، اقدامات لازم جهت تامین اعتبار و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار انجام گرفته و پیمانکار مربوطه در حال تجهیز کارگاه و آغاز عملیات اجرایی است. لیکن انتظار می‌رود

بیشتر بخوانید:
مراسم لیالی قدر در مسجد سلیمانداراب رشت