تبلیغ جراحی های خارج از عرف، لاکچری و پرهزینه در فضای مجازی!
تبلیغ جراحی های خارج از عرف، لاکچری و پرهزینه در فضای مجازی!
خزر: عجیب است در این شرایط سخت اقتصادی که گرانی، تحریم ها و کرونا کمر مردم را شکسته، برخی با تبلیغ این جراحی بی فایده نمک بر زخم مردم می پاشند!

به گزارش خزرآنلاین، یک پزشک تازه از راه رسیده در گفتگوی رپرتاژی با یکی از سایت های خبری استان، از خوبی های عمل لابیاپلاستی سخن گفته و مدعی شده این جراحی، تاثیر مستقیم در افزایش اعتماد به نفس دارد!

قابل تامل آن که لابیاپلاستی یعنی جراحی زیبایی واژن!! یک جراحی پرهزینه و کاملا بی فایده که این به اصطلاح  دکتر، برای گرفتن پول های کلان از مردم، این جراحی را به افزایش اعتماد به نفس ربط می دهد!

این در حالی است که هر گونه تبلیغ در فضای مجازی، منوط به اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی گیلان می باشد و حتی می بایست در آگهی های تبلیغاتی هم، این شماره مجوز قید شود. با این حال مشخص نیست این فرد اصلا مجوز چنین تبلیغی را از سازمان نظام پزشکی رشت اخذ نموده یا نه و اگر اخذ کرده، چه کسی به وی اجازه داده چنین موارد خلاف شان و اخلاق و جراحی های بی فایده و پرهزینه را در فضای مجازی تبلیغ کند؟

عجیب است در این شرایط سخت اقتصادی که گرانی، تحریم ها و کرونا کمر مردم را شکسته، برخی با تبلیغ این جراحی بی فایده نمک بر زخم مردم می پاشند!