تجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبی
تجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبی
خزر: در این جلسه به مناسبت روز پرستار و به نمایندگی از کادر درمان شهرستان انزلی، از سرکار خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبی تجلیل به عمل امد.

به گزارش خزرآنلاین، نوزدهمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرانزلی، ریاست اداره امور آبفای شهرستان بندرانزلی و کارشناسان شهرداری بندرانزلی، با موضوع گزارش عملکرد و بررسی مشکلات شهری مرتبط با امور آبفا با حضور مدیریت محترم امور آبفای بندرانزلی – نامه شهرداری به پیوست گزارش هزینه و درآمد مهر ماه شهرداری بندرانزلی – نامه شهرداری درخصوص تعیین تکلیف زمین آقای فتح الله زاده – نامه شهرداری درخواست مجوز تمدید قرارداد به مدت ۴۵ روز با شرکت خدمات رفت و روب معابر، شامگاه یکشنبه ( ۲۱ آذر ) در محل شورا برگزار شد.

در این جلسه به مناسبت روز پرستار و به نمایندگی از کادر درمان شهرستان انزلی، از سرکار خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبی تجلیل به عمل امد.

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی در ابتدای جلسه با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و بهورز، اظهار کرد : این روز را به همه پرستاران به خصوص پرستاران و جامعه پزشکی شهر انزلی که در این دوسال فداکارانه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ایستادند و از جان خود گذشتند تا جان دیگران را نجات دهند، تبریک عرض می کنم.

وی ادامه داد: وضعیت آبی کرونایی و شرایط پایدار امروز شهرستان انزلی را مدیون زحمات و فداکاری های امثال شهیده تهمینه ادیبی و مجموعه کادر بهداشت و درمان شهرستان انزلی هستیم که با توجه به روز پرستار در جلسه امروز به پاس این فداکاری ها از خانواده محترم شهیده سلامت تهمینه ادیبی و همچنین به نمایندگی از جامعه پرستاران انزلی از سرکار خانم نگین صادقی یکی از پرستاران بیمارستان شهید بهشتی انزلی (با معرفی خود بیمارستان) تجلیل به عمل آوردیم.

شعبان جعفری با اشاره به اینکه با پیگیری معضلات شهرستان به دنبال رفع مشکلات شهروندان هستیم، ادامه داد: در جلسات شورا از ریاست ادارات دعوت می کنیم تا ضمن انتقال مشکلات شهروندان در حوزه های مربوطه به ریاست ادارات، گزارش عملکردی نیز از سوی ادارات شهرستان در صحن شورا ارائه گردد تا مردم نیز در جریان فعالیت ها و عملکرد ادارت مختلف شهرستان قرار گیرند.

ریاست شورا با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات مربوط به بخش آب و فاضلاب شهرستان در جلسه امروز در خدمت ریاست محترم امور آبفای شهرستان هستیم، اظهار کرد : یکی از معضلات شهر که زیبنده شهر گردشگرپذیر انزلی و مدیران شهرستان نیست سرر ریز شدن فاضلاب به دریا و تالاب است. در گذشته توسط اداره آبفا در برخی نقاط مانند خیابان اطبا سیستم پمپاژ گذاشته شد اما بازهم شاهد این هستیم که فاضلاب در برخی نقاط مانند شنبه بازار روگا، خیابان پاسداران و اطبا همچنان به سمت دریا و تالاب سر ریز می شود. مشکلات و محدودیت های اداره آبفا را می دانیم اما رفع این مشکلات خواست به حق مردم است و برای رفع آن همگی باید ظرفیت و توانمان را بیشتر کنیم. شهرداری و شورا از همینجا اعلام آمادگی می کند که برای رفع این مشکلات حاضر است با ادارت همکاری داشته باشد و پروژه های مشترک انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران شهر انزلی همواره افتخار آفرین هستند، ادامه داد: در هفته گذشته شاهد درخشش دختر خوب شهرمان خانم مریم عبدالله پور در مسابقات آسیایی پاراتکواندو بودیم و در این هفته نیز مهدی پور رهنما در مسابقات جهانی خوش درخشید و موفق شد مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان پاراتکواندو را کسب کند که این موفقیت را به خانواده ایشان، مردم قهرمان انزلی، جامعه ورزش شهرستان، استان و کشور تبریک عرض می کنم.

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی با تبریک روز حمل و نقل در این جلسه عنوان کرد: روز حمل و نقل را به جامعه حمل و نقل کشور، شرکت های حمل و نقل، رانندگان پر تلاش تاکسی، مینی بوس و اتوبوس و برون شهری که در این دو سال در بدترین شرایط کرونا شبانه روز تلاش کردند و زحمات زیادی متحمل شدند تبریک عرض می کنم.

شعبان جعفری با گله از اداره ورزش و جوانان شهرستان، تصریح کرد: متاسفانه آنطور که باید از قهرمانان شهرمان تجلیل نشده است، قرار بود در مراسمی از قهرمانان المپیک و ملی شهرمان تجلیل به عمل بیاید و در این خصوص شورا و شهرداری آمادگی خود را اعلام کرده بود اما متاسفانه تاکنون این فضا را فراهم نکرده اند. از همینجا باز هم اعلام می کنم هر زمان که اداره ورزش و جوانان آمادگی داشته باشد شورا و شهرداری نیز آمادگی این را دارد که برای این عزیزان مراسم تجلیل برگزار کند.

تجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبیتجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبیتجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبیتجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبیتجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبیتجلیل از خانم نگین صادقی پرستار شاغل در بیمارستان شهید بهشتی انزلی و خانواده محترم شهیده تهمینه ادیبی