تردد بین شهرهای زرد نیاز به مجوز ندارد
تردد بین شهرهای زرد نیاز به مجوز ندارد
خزر: فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج اعلام کرد: برای سفرهای غیرضروری به گیلان و استان‌های شمالی کشور هیچ مجوزی در فرمانداری کرج صادر نمی‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج اعلام کرد: برای سفرهای غیرضروری به گیلان و استان‌های  شمالی کشور هیچ مجوزی در فرمانداری کرج صادر نمی‌شود.

غفور قاسم پور روز شنبه ۲۰ دی ماه  گفت: از امروز کرج در شرایط زرد کرونایی قرار گرفته است و تنها تردد از مبداء زرد به مقصد نارنجی و قرمز نیاز به مجوز دارد.

 وی  با اشاره به کاهش آمار شیوع کرونا در کشور و تغییر وضعیت شیوع کرونا در اکثر استان‌های کشور ادامه داد: افراد و نهادهایی که نیاز به سفر ضروری از کرج به شهرهای نارنجی و قرمز دارند باید مجوز لازم را دریافت کنند.

فرماندار کرج گفت: باتوجه به حجم مراجعات برای سفرهای غیر ضروری به استان‌های شمالی کشور از همین جا اعلام می‌نماییم که شهرهای استان‌های گیلان و مازندران هنوز در شرایط قرمز کرونایی قرار دارند و هیچ مجوزی برای سفر تفریحی به شمال کشور صادر نخواهیم کرد.

معاون استاندار البرز همچنین از ایجاد زیرساخت های صدور مجوز تردد الکترونیکی در فرمانداری کرج خبر داد و گفت: تلاش خواهیم کرد به عنوان دومین کلانشهر کشور برای سهولت پاسخگویی به مردم و کاهش حجم مراجعات در صدور مجوز تردد های ضروری باشیم.

بیشتر بخوانید:
نرخ سکه و طلا در بازار رشت شنبه ۳ آبان ۹۹