تداوم طرح ایمن سازی پرسنل شرکت توزیع برق استان گیلان جهت پیشگیری از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ با تزریق واکسن
تداوم طرح ایمن سازی پرسنل شرکت توزیع برق استان گیلان جهت پیشگیری از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ با تزریق واکسن
خزر: هنرمند ضمن تشکر از پیگیریهای بعمل آمده جهت اجرای این طرح گفت: تاکنون 948 نفر از شاغلین شرکت واکسینه شده اند و امید است بتوانیم با ادامه این روند واکسیناسیون تمامی پرنسل را با سرعت و دقت به پایان رسانیم.

به گزارش خزرآنلاین، محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص تداوم طرح ایمن سازی پرسنل شرکت توزیع برق استان گیلان جهت پیشگیری از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ با تزریق واکسن گفت: اجرای طرح واکسیناسیون “پشتیبانان خاموش کادر درمان” با اولویت نیروهای سیمبان،کنتور نویس و راننده جهت پیشگیری از ابتلاء به کرونا آغاز و همچنان تداوم دارد.

وی با برشمردن اولویت های تعیین شده افزود : طی هماهنگی بعمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان، مرحله دوم واکسیناسیون کارکنان جهت مقابله با بیماری کرونا در نمازخانه ستادی شرکت مقارن با ۱۶ شهریور سالجاری به اجرا درآمد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در خصوص تزریق واکسن پرسنل سازمان اظهار کرد: کارکنان توزیع برق گیلان بویژه گروه های شغلی عملیاتی که در مواجه مستقیم با ارباب رجوع هستند ، از آغاز همه گیری این بیماری در خط مقدم خدمت رسانی بودند تا مشکلی در اجرای فرآیندها و عملکرد شرکت پیش نیاید و آسایش مراجعین و مشترکین تامین شود.

هنرمند ضمن تشکر از پیگیریهای بعمل آمده جهت اجرای این طرح گفت: تاکنون ۹۴۸ نفر از شاغلین شرکت واکسینه شده اند و امید است بتوانیم با ادامه این روند واکسیناسیون تمامی پرنسل را با سرعت و دقت به پایان رسانیم.

وی در پایان تاکید کرد: تلاش تمامی کارکنان صنعت برق استان برای تسهیل خدمت رسانی به مردم شریف استان و جلوگیری از بروز مشکل برای آنان بویژه مراکز حساس مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی است

بیشتر بخوانید:
نئوطالبان؛ تحلیلی بر شرایط افغانستان