تصادف کامیون و سراتو موجب فوت بانوی ۴۵ ساله در رشت شد
تصادف کامیون و سراتو موجب فوت بانوی ۴۵ ساله در رشت شد
خزر: مومنی با بیان اینکه به عللی پس از برخورد دو خودرو کامیون و خودروی سواری سراتو در مسیر سراوان به فومن حوالی موزه روستایی موجبات محبوس شدن سرنشینان خودروی سواری فراهم شده بود، ادامه داد: این رخداد موجبات فوت بانوی ۴۵ ساله و محبوس شدن مرد ۴۷، دختر ۱۷ و پسر بچه ۴ ساله را فراهم کرد.

به گزارش خزرآنلاین، حادثه تصادف دو خودرو کامیون و خودروی سواری سراتو و محبوس شدن سرنشینان به ساعت ۲:۰۳ سه‌شنبه (۲۵ خرداد ۱۴۰۰) به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۷ آتش نشان بهمراه دو خودرو به محل حادثه اعزام شدند.

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه به عللی پس از برخورد این دو خودرو در مسیر سراوان به فومن حوالی موزه روستایی موجبات محبوس شدن سرنشینان خودروی سواری فراهم شده بود، ادامه داد: این رخداد موجبات فوت بانوی ۴۵ ساله و محبوس شدن مرد ۴۷، دختر ۱۷ و پسر بچه ۴ ساله را فراهم کرد.

وی در ادامه افزود: سریعا تیم نجات نسبت به برشکاری قسمت هایی از خودرو و خارج کردن مصدومان و نیز اقدامات پیش بیمارستانی با همکاری عوامل اورژانس و هلال احمر جهت اعزام مصدومان به مراکز درمانی انجام گرفت.

همین گزارش حاکی است: آتش نشانان پس از خارج کردن جسد بانوی جوان از خودرو، تحویل به عوامل مربوطه، پاک سازی و ایمن سازی محل به آشیانه بازگشتند.

 

بیشتر بخوانید:
پیوند؛ پایانی تلخ برای بیماران مبتلا به کبد چرب| سلامت دستگاه تصفیه بدن را چگونه تضمین کنیم؟