تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها
تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها
خزر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها گفت: با ۲۳۲ رأی موافق مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح خروج ایران از NPT تصویب شد.

به گزارش خزرآنلاین، سید علی آقازاده امروز در گفت‌وگویی با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس اظهار کرد: اگرچه نمایندگان در هفته‌های گذشته این مورد  را موردبررسی قرار داده و یک‌فوریت آن را تصویب کردند اما پس از بررسی‌های دقیق و جلسات کارشناسانه، دو فوریت این طرح به تصویب رسید.

وی با اشاره به بدعهدی‌های کشورهای غربی در مقابل حسن رفتار ایران افزود: ایران تمام تعهدات برجامی خود را از صفر تا ۱۰۰ انجام داده، این موضوع در گزارش‌های  آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز آمده لذا  دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها با ۲۳۲ رأی به تصویب رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت شهید فخری زاده و تأکید کمیسیون به اقدام راهبردی برای  منافع ملی و خواسته عمومی مردم بعد از شهادت شهید فخری زاده گفت: با ۲۳۲ رأی موافق مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح خروج ایران از NPT تصویب شد، بر این اساس منع اجازه بازرسی از تأسیسات  اتمی ایران توسط آژانس به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید:
بازدید فرماندار رشت از اماکن تاریخی شهر رشت در راستای احیا و مرمت این اماکن