تعویض ۲۱۶ دستگاه کنتور آب معیوب در شهرستان تالش
تعویض ۲۱۶ دستگاه کنتور آب معیوب در شهرستان تالش
خزر: وی با اشاره به اینکه تعویض کنتور خراب هزینه هایی را به همراه دارد افزود : به صفر رساندن تعدادکنتور های خراب از اولویت های اصلی این امور است اما چون در هر دوره از قرائت، گزارش جدیدی از کنتورهای معیوب ارائه می شود بنابراین تعویض کنتور، کاری مستمر و دائمی می باشد .

به گزارش خزرآنلاین به نقل از دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان گیلان، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تالش از تعویض  ۲۱۶ دستگاه کنتور خراب در ماههای خرداد و تیر ۹۹ در این شهرستان خبر داد.

محمد تقی اصلح نژاد مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تالش در این مورد اظهار داشت: به منظور کاهش آب بدون درآمد و همچنین جلوگیری از هدررفت آب و استاندارد سازی، تعداد ۲۱۶ دستگاه کنتور خراب که ۲۷دستگاه غیر خانگی و ۱۸۹ دستگاه کنتور خراب خانگی به صورت امانی و جاری تعویض گردیده است.

وی با اشاره به اینکه تعویض کنتور خراب هزینه هایی را به همراه دارد افزود : به صفر رساندن تعدادکنتور های خراب از اولویت های اصلی این امور است اما چون در هر دوره از قرائت، گزارش جدیدی از کنتورهای معیوب ارائه می شود بنابراین تعویض کنتور، کاری مستمر و دائمی می باشد .

مدیر امور آبفای شهرستان تالش یادآور شد: تعویض کنتورهای خراب علاوه بر اینکه از هدررفت بیش از اندازه آب جلوگیری می کند، شرایط لازم جهت کنترل مصرف، توزیع عادلانه آب و  خدمات رسانی شایسته تر به مشترکین  محترم را نیز فراهم می نماید. 

بیشتر بخوانید:
علی سلیمانی بازیگر تئاتر و تلویزیون درگذشت