تفاهم نامه همکاری بین سازمان همیاری شهرداری های گیلان با لوشان و رودبار منعقد شد
تفاهم نامه همکاری بین سازمان همیاری شهرداری های گیلان با لوشان و رودبار منعقد شد
خزر: با امضای تفاهمنامه همکاری شهرداری رودبار و لوشان سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان، اجرای این پروژه مهم شهری با شیوه سرمایه گذاری کلید زده شد.

به گزارش خزرآنلاین، با امضای تفاهمنامه همکاری شهرداری رودبار و سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان، اجرای این پروژه مهم شهری در رودبار با شیوه سرمایه گذاری کلید زده شد.

تفاهمنامه سازمان همیاری

 

در دیداری که دکتر کاظم زاده سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان و دکتر حبیبی شهردار رودبار داشتند، دو طرف به اجرای پروژه ممیزی املاک در این شهر به توافق رسیدند.

دکتر کاظم زاده با بیان اهمیت اجرای این پروژه برای توسعه شهری، خاطر نشان کرد: اولین اقدام برای تحقق اهداف توسعه ای مدیریت شهری، اجرای پروژه ممیزی املاک هر شهر است.

سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان سپس گفت: ممیزی املاک گامی مثبت و ارزشنمد برای به روز و به هنگام رسانی بانک اطلاعاتی املاک شهرداریها است و بر اساس قانون نوسازی و عمران شهر، شهرداریها مکلف به اجرای این طرح هستند.

دکتر کاظم زاده سپس خاطر نشان کرد: یکی از تعاریف مهم شهر هوشمند و توسعه یافته دارا بودن یک سیستم یکپارچه اطلاعاتی است که ممیزی املاک پایه و اساس این سیستم محسوب می شود.

سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای گیلان: با توجه به شرایط و معضلات مالی و کمبود نقدینگی که شهرداریهای استان درگیر آن هستند سازمان همیاری شهرداریها با ارائه بسته ویژه سرمایه گذاری در حوزه برداشت و تتبیق اطلاعات شهر و به هنگام سازی آن و نیز استقرار سامانه های جامع شهرسازی و مالی برای شهرداریها گامی ارزشمند در جهت کمک به خودکفایی شهرداریها بعنوان اصلی ترین رسالت سازمان برداشته است.

دکتر حبیبی هم با استقبال از اجرای این پروژه در شهر رودبار گفت: به روز رسانی اطلاعات مرتبط با املاک و مستغلات در واقع نوعی سرمایه گذاری برای توسعه شهری محسوب می شود.
شهردار رودبار اشاره داشت: امیدوارم اجرای این قرارداد به روند توسعه شهر رودبار شتاب بخشد.

تفاهمنامه همکاری بین سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان و شهرداری لوشان منعقد شد.

بین سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان و شهرداری لوشان قرارداد اجرای پروژه ممیزی املاک با شیوه سرمایه گذاری به امضا رسید.

روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان خبر داد: در نشستی که با حضور دکتر کاظم زاده سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان و مهندس خرسند شهردار لوشان در دفتر کار شهردار لوشان برگزار شد، دو طرف پس از بحث و تبادل نظر برای توسعه شهر لوشان، تفاهمنامه مشترک همکاری امضا کردند.

دکتر کاظم زاده در این نشست گفت: پروژه ممیزی املاک نوین شهری یکی از مهم ترین برنامه های مدیریت شهری برای ایجاد بانک اطلاعات شهر و برنامه ریزی در جهت توسعه و ایجاد در آمد پایدار شهرداریها میباشد.

سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان سپس تاکید کرد: مدیریت شهری برای برنامه ریزی مطلوب در حوزه مسایل شهری نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و به هنگام از شهر می باشد که این اطلاعات می تواند نقش کلیدی در برنامه ریزی توسعه شهری داشته باشد.

دکتر کاظم زاده خاطر نشان کرد با انجام ممیزی املاک در هر شهر اطلاعات لایه های GIS بر اساس مطالب فراهم شده، به دست می آید.

وی اجرای این پروژه را برای توسعه و پیشرفت شهری موثر و مفید ارزیابی کرد.

همچنین در این دیدار مهندس خرسند اجرای ممیزی املاک در شهر لوشان را اتفاقی مبارک توصیف کرد که می تواند در جهت توسعه شهری موثر و مفید باشد.

شهردار لوشان با استقبال از اجرای این پروژه گفت: بدون تردید می توان از اطلاعات تهیه شده در زمینه ممیزی املاک، برای پیشرفت شهر لوشان بهره برداری و استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:
اسدالله علیزاده مشاور عالی سازمان منطقه آزاد انزلی شد