انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان
انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان
خزر: در راستای ارائه تسهیلات و حمایت از فعالین اقتصادی تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان با حضور مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و مهندس نوری مدیر امور شعب بانک کشاورزی گیلان منعقد شد.

به گزارش خزرآنلاین، در راستای ارائه تسهیلات و حمایت از فعالین اقتصادی تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان با حضور مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و مهندس نوری مدیر امور شعب بانک کشاورزی گیلان منعقد شد.

مهندس اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با اشاره به فعالیت بندر کاسپین و دو شهرک صنعتی در این منطقه بیان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی ممتاز منطقه آزاد انزلی و روابط تجاری با کشورهای حاشیه خزر و اوراسیا حجم نقدینگی مناسبی از سوی سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان در این منطقه در حال تبادل بوده و با توجه به فعالیت بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی در دو شهرک صنعتی، بانک کشاورزی می‌تواند با ارائه خدمات به فعالین اقتصادی و واحدهای تولیدی به خصوص در زمینه کشاورزی موجب رونق فعالیت‌های اقتصادی شود.

وی در ادامه بانک کشاورزی را یکی از بانک‌های خوشنام در زمینه ارائه خدمات دانست و خاطرنشان کرد: با گسترش فعالیت بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی تسهیلات بانکی مناسب و کم بهره در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

مهندس رضا نوری مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان نیز با استقبال از افزایش همکاری‌های دو سویه بیان کرد: به منظور سرمایه‌گذاری در هزار هکتار از بخش‌های کشاورزی آماده سرمایه‌گذاری هستیم و طرح‌های تسهیلاتی مناسب در اختیار سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی قرار خواهد گرفت.

بنابر این گزارش در تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان به افزایش همکاری مبنی بر ارائه خدمات بانکی اعم از ارزی، ریالی، مالی و بانکداری الکترونیک به سازمان و حمایت از سرمایه گذاران جهت تولید صادرات با رعایت مقررات جاری بانک اشاره شده است.

 
بیشتر بخوانید:
صعود ملوان انزلی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی با فتح خیبر