تقدیر از مدیرعامل و کارکنان توزیع برق گیلان بجهت ترویج و تبلیغ نماز
تقدیر از مدیرعامل و کارکنان توزیع برق گیلان بجهت ترویج و تبلیغ نماز
خزر: با اهدای لوح تقدیر مشترکی از سوی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و حجت الاسلام و المسلمین سید ابوطالب حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان، از مدیر عامل و کارکنان اینشرکت تجلیل بعمل آمد.

به گزارش خزرآنلاین، ششمین اجلاس ستاد استانی نماز با موضوع پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد و با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت ، استاندار و جمعی از فرمانداران از طریق ارتباط تصویری در سالن غدیر استانداری برگزار شد و در این جلسه از کتاب با موضوع نماز رونمایی و دستگاه های اجرایی برتر که در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز مقام کسب کرده اند، تقدیر شدند که دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان به نمایندگی از این شرکت بعنوان ” دستگاه مشمول تقدیر ویژه ” مورد تقدیر قرار گرفت.

در متن این لوح تقدیر آمده است :

خداوند متعال را سپاس که دلهای نورانی و پاکیزه ای را به فریضه الهی نماز و ترویج آن برانگیخته و شوق مجاهدت و تلاش مخلصانه در این راه را به آنان بخشید.

بدینوسیله این لوح سپاس بنا به ارزیابی ستاد اقامه نماز استان به پاس تلاش های آن دستگاه که در ترویج و تبلیغ این نماد بندگی و عبودیت در سال ۱۳۹۸ مشمول تقدیر ویژه گردیده است اهدا می گردد .

بیشتر بخوانید:
۱۱ زن و مرد قربانی سرقت های خشن ۳ شرور