تلاش برای تهاتر یک زمین توسط شورای شهر در پشت خاکریز سکوت در ماسال
تلاش برای تهاتر یک زمین توسط شورای شهر در پشت خاکریز سکوت در ماسال
خزر: چند روزی از تصویب تهاتر شهرداری با مالکین پارک شهدا می‌گذرد. حتما می‌دانید که مالکین این قسمت از شهر در سال ۹۶ شهرداری وقت آن‌زمان را محکوم کردند و اکنون تلاشها برای متقاعد کردن آنها برای قبول تهاتر ادامه دارد.

به گزارش خزرآنلاین، ماسال نیوز نوشت:

چند روزی از تصویب تهاتر شهرداری با مالکین پارک شهدا می‌گذرد. حتما می‌دانید که مالکین این قسمت از شهر در سال ۹۶ شهرداری وقت آن‌زمان را محکوم کردند و  اکنون تلاشها برای متقاعد کردن آنها برای قبول تهاتر ادامه دارد.
شهرداری ماسال
 
این ظاهر ماجراست. در حقیقت شهرداری ماسال در ادامه باید منتظر شکایت‌های افراد دیگری برای قسمت‌های دیگر شهرستان باشد. مکانهایی که یا مبلغ محکومیت (مثل میدان شهید قویدل ) پرداخت شد یا میادین دیگری که باید پرداخت شوند!
 
از سوی دیگر مصوبه تاریخی ۱۹۳ شورای شهر با ۴ امضا موافق به تهاتر رای داد و طبق روال این سالها سامره یعقوبی در جبهه مقابل قرار گرفت. شاید او چیزهایی می‌داند یا به مدارکی امید بسته است و یا ……
 
اکنون چند سوال و ابهام ذهن مردم را مشغول کرده که هنوز پاسخ قاطعی به آنها داده نشده است؛
 
 بسیاری مدعی هستند که مدارک هبه یا وقف‌ مکان‌های مورد نظر، وجود داشته که در زمان شهردار قبل مفقود شده است. چرا و‌ چگونه؟!
 
چرا در دوره شهردار و شورای قبلی، محکومیت اولیه مورد تجدید نظر خواهی قرار نگرفته است؟
 
با توجه به اینکه کتابخانه مرکزی ماسال سالها در پارک شهدا واقع بوده، چرا مدارکی در مورد مالکیت یا وقف آن نقطه در ارشاد یا امور کتابخانه‌ها در دسترس نیست؟
 
در بخشی از پارک مذکور  شهدای عظیم‌الشان شهرستان دفن شده‌اند. آیا این تدفین‌ها بدون اجازه مالک یا مالکین اولیه صورت گرفته است؟
 
چرا شخص یا اشخاصی مانند آقای کاظمی(شهردار سابق) یا آقای عباسی (رییس شورای دوره قبل) توضیحی در این باره نمی‌دهند؟
 
و…..
بیشتر بخوانید:
این شهر عزادار حسین (ع) است؟!