تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور تا ۵ شهریور
تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور تا ۵ شهریور
خزر: آن دسته از متقاضیانی که داوطلب تحصیل بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) درمقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور هستند تا پایان روز جمعه 5 شهریور سال جاری فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس دانشگاه پیام نور گیلان گفت: آن دسته از متقاضیانی که داوطلب تحصیل بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) درمقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور هستند تا پایان روز جمعه ۵ شهریور سال جاری فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

دکتر سعید صادقی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در سال ۱۴۰۰ بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در تاریخ ۱۴ مردادماه منتشرشده و متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر ضمن مطالعه دقیق این دفترچه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل‌های موردعلاقه خود اقدام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه این مهلت قابل تمدید نخواهد بود، افزود: آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

دکتر صادقی آموزش ارزان و از راه دور را یکی از مزیت‌های دانشگاه پیام نور دانست و گفت: این دانشگاه علاوه بر دو مزیت مذکور، از دانشگاه‌های پیشگام در آموزش الکترونیک بوده و طی سال‌های اخیر موردتوجه علاقه‌مندان به آموزش عالی قرارگرفته است.

وی با اشاره به افزایش سطح علمی دانشجویان در دانشگاه پیام نور، خاطرنشان کرد: گزارش‌های سازمان سنجش نشان می‌دهد بیشترین قبول‌شدگان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور هستند که این مهم نشان از کیفیت بالای آموزشی در این دانشگاه است.