توجه بیشتر مجموعه شهرداری رشت به مطالبات مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷
توجه بیشتر مجموعه شهرداری رشت به مطالبات مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷
خزر: رئیس شورای اسلامی شهر رشت پیرامون توجه بیشتر مجموعه شهرداری رشت به مطالبات مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷ شهرداری رشت و رفع دغدغه های مطرح شده شهروندان در این سامانه تذکر و تاکید کرد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد حسین واثق کارگرنیا در دوازدهمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای شهر رشت با اشاره به حضور حسن کریمی کرنق عضو جدید شورای رشت اظهار کرد: برای عضو جدید شورا آرزوی موفقیت دارم و یقین می دانیم وی نیز همچون عضو پیشین شورا که امروزه در جایگاه شهردار رشت حضور دارد ، اهتمام لازم را به منظور همدلی و همراهی بیشتر با شورا به منظور رفع مشکلات شهری دارد.

کارگرنیا با اشاره به فعالیت سامانه ۱۳۷ شهرداری رشت تصریح کرد: این سامانه در راستای تسهیل ارتباط ما بین مجموعه مدیریت شهری و شهروندان راه اندازی شد و انتطار داریم تماس ها و مطالبات مردمی از طریق این سامانه به جدیت توسط حوزه مدیریت شهری پیگیری شود تا اعتماد مابین شهروندان و این مجموعه افزایش پیدا کند.
 
وی با بیان اینکه روز گذشته به منظور پاسخگویی به شهروندان در سامانه ۱۳۷ حضور پیدا کردم گفت: به مسوول این سامانه به منظور پیگیری نتایج حاصله از تماس های مردم و مطالبات مطرح شده توسط شهروندان تاکیدات لازم انجام شده است و از این بابت نیز به شهردار رشت پیرامون پیگیری این مهم تذکر می دهم تا با جدیت بیشتر دغدغه های شهروندان که از طریق این سامانه برقرار می شود را پیگیری و برطرف کنند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت به حواشی ایجاد شده پیرامون فعالیت نادر حسینی عضو شورای شهر رشت در جایگاه سرپرستی کمیته امداد شفت اشاره کرد و گفت: با توجه به دغدغه هایی که برخی از شهروندان و اصحاب رسانه پیرامون این مسئله داشتند این موضوع را از طریق اداره کل امور شهری و روستایی استانداری گیلان پیگیری کردم و در جوابی که از سوی این اداره کل به شورا ارسال شد اعلام کردند که حضور این عضو شورا در جایگاه سرپرست کمیته امداد شفت تا زمانی که منزل مسکونی وی به آن شهر منتقل نشود منافاتی با قانون ندارد.
 
کارگرنیا با اشاره به پذیرش استعفای سید امیر حسین علوی عضو پیشین شورا با هدف فعالیت در جایگاه شهردار رشت افزود: بر اساس قانون نخستین عضو علی البدل شورا باید برای این جایگاه معارفه شود و بر همین اساس برای حسن کریمی کرنق به عنوان عضو جدید شورا دعوتنامه ای ارسال شد تا جلسه معارفه وی با گذاشتن دست بر روی قرآن و قرائت متن سوگند نامه در صحن شورای رشت انجام شود.
 
پس از صحبت های رئیس شورا ، حسن کریمی کرنق به عنوان عضو جدید شورای رشت متن سوگندنامه را قرائت کرد.
 
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به عضویت مجید عزیزی و سید امیر حسین علوی در شورای شهرستان رشت افزود: با توجه به استعفای سید امیر حسین علوی ، تمایل اعضای شورا برای عضویت در شورای شهرستان رشت به رای گذاشته می شود که در حال حاضر سید حسین رضویان و علیرضا تاج شهرستانی برای این جایگاه اعلام آمادگی کرده اند .
 
با رای اعضای شورای رشت، علیرضا تاج شهرستانی برای عضویت در شورای شهرستان رشت انتخاب شد.