جدول زمانبندی خاموشی های استان گیلان از ۸ تا ۱۰ خرداد
جدول زمانبندی خاموشی های استان گیلان از ۸ تا ۱۰ خرداد
خزر: جدول زمانبندی اعمال احتمالی مدیریت اضطراری بار شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از تاریخ 8 الی 10 خرداد 1400 منتشر شد.

به گزارش خزرآنلاین، به منظور جلوگیری از خاموشی های گسترده ، شرکت توزیع برق استان گیلان نیازمند همکاری شما،مشترک گرامی می باشد.بنا بر اعلام شرکت توانیر با توجه به افزایش دما و کاهش نزولات آسمانی، و به دنبال آن افزایش مصرف برق احتمال اعمال خاموشیهای پراکنده در برخی از نقاط استان وجود داشته که بدینوسیله مطابق جدول بتفکیک هر شهرستان اطلاع رسانی می گردد.

لازم به توضیح است، جدول برنامه خاموشی برابر اعلام مرکز کنترل برق کشور،بمنظور رعایت صرفه جویی در مصرف برق تهیه گردیده است و بدیهی است که در صورت همکاری شما مشترک محترم درصرفه جویی مصرف برق،خاموشیهای مناطق تعدیل می گردد.لذا از شما مشترک گرامی خواهشمندیم تا با کاهش مصرف از وقوع خاموشیهای احتمالی جلوگیری نمایید.

با توجه به اینکه فرامین قطع برق ممکن است از سوی مدیریت شبکه برق کشور در ساعاتی بین بازه های تعیین شده در جدول آغاز گردد، لذا احتمال اعمال خاموشی با اختلاف پانزده دقیقه در هر بازه دور از انتظار نمی باشد.اما تلاش می نماییم تا مدت زمان خاموشی شما مشترکین محترم بیش از ۲ ساعت نینجامد. 

برای دسترسی به جداول تفکیک بندی شهرستان ها اینجا کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید:
مصاحبه مهندس جوهری با اخبار شبانگاهی شبكه استانی باران